Sanok 2020-09-26
Ogólnopolskie Zawody Rankingowe - Puchar Polski 1
222 m K
1 F 1 25.323 PAŃCZYSZYN Amelia UKS Orlica Duszniki Zdrój 09-08-18 E-2
1 F 1 28.365 PIĄTEK Zofia UKS Short Track MOSiR Giżycko 11-06-04 E-1
2 F 1 25.619 JABŁOŃSKA Aleksandra UKS Orlica Duszniki Zdrój 10-03-14 E-2
2 F 1 28.810 JARMOC Natalia UKS Juvenia Białystok 09-07-17 E-2
3 F 1 27.446 POPŁAWSKA-TABORDA Aurelia UKS Szóstka Białystok 09-07-24 E-2
3 F 1 30.114 MAKAREWICZ Bianka UKS Szóstka Białystok 10-07-21 E-1
4 F 1 28.620 WAWER Julia UKS Short Track MOSiR Giżycko 11-02-17 E-1
4 F 1 44.628 SZYMCZUK Laura UKS Juvenia Białystok 09-11-04 E-2
1 ½F 1 26.255 JABŁOŃSKA Aleksandra UKS Orlica Duszniki Zdrój 10-03-14 E-2
2 ½F 1 27.700 POPŁAWSKA-TABORDA Aurelia UKS Szóstka Białystok 09-07-24 E-2
3 ½F 1 28.469 PIĄTEK Zofia UKS Short Track MOSiR Giżycko 11-06-04 E-1
4 ½F 1 28.971 JARMOC Natalia UKS Juvenia Białystok 09-07-17 E-2
5 ½F 1 36.786 ZIĘCINA Natalia UKS Orlica Duszniki Zdrój 10-06-12 E-2
1 ½F 2 25.503 PAŃCZYSZYN Amelia UKS Orlica Duszniki Zdrój 09-08-18 E-2
2 ½F 2 27.292 WAWER Julia UKS Short Track MOSiR Giżycko 11-02-17 E-1
3 ½F 2 27.857 SZYMCZUK Laura UKS Juvenia Białystok 09-11-04 E-2
4 ½F 2 29.835 MAKAREWICZ Bianka UKS Szóstka Białystok 10-07-21 E-1
5 ½F 2 30.386 ŁUPIŃSKA Karina UKS Juvenia Białystok 09-11-24 E-2
1 e 1 27.763 POPŁAWSKA-TABORDA Aurelia UKS Szóstka Białystok 09-07-24 E-2
2 e 1 28.226 ZIĘCINA Natalia UKS Orlica Duszniki Zdrój 10-06-12 E-2
3 e 1 30.182 ŁUPIŃSKA Karina UKS Juvenia Białystok 09-11-24 E-2
4 e 1 40.234 ŁYCZKOWSKA Olga UKS Juvenia Białystok 09-08-23 E-2
1 e 2 26.596 JABŁOŃSKA Aleksandra UKS Orlica Duszniki Zdrój 10-03-14 E-2
2 e 2 27.775 PIĄTEK Zofia UKS Short Track MOSiR Giżycko 11-06-04 E-1
3 e 2 30.281 RYDZEWSKA Julia UKS Szóstka Białystok 10-09-26 E-1
4 e 2 30.458 DEMIANIUK Ewa UKS Juvenia Białystok 10-04-29 E-2
5 e 2 31.901 BUCZYŁKO Oliwia UKS Juvenia Białystok 10-07-19 E-1
1 e 3 25.747 PAŃCZYSZYN Amelia UKS Orlica Duszniki Zdrój 09-08-18 E-2
2 e 3 29.768 MAKAREWICZ Bianka UKS Szóstka Białystok 10-07-21 E-1
3 e 3 30.407 ANTONOWICZ Alicja WMKS Olsztyn 09-11-16 E-2
4 e 3 30.677 FALKOWSKA Weronika UKS Juvenia Białystok 09-09-22 E-2
5 e 3 32.931 RADZIKOWSKA Victoria UKS Błyskawica Domaniewice 10-07-13 E-1
1 e 4 27.234 WAWER Julia UKS Short Track MOSiR Giżycko 11-02-17 E-1
2 e 4 27.646 SZYMCZUK Laura UKS Juvenia Białystok 09-11-04 E-2
3 e 4 28.169 JARMOC Natalia UKS Juvenia Białystok 09-07-17 E-2
4 e 4 31.174 OSTROWSKA Antonina UKS Orlica Duszniki Zdrój 10-07-30 E-1
5 e 4 31.319 YÜKSEK Zuzanna GKS Stoczniowiec Gdańsk 10-06-23 E-2
222 m M
1 F 1 26.865 HYJEK Filip AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 09-07-27 E-2
1 F 1 30.548 ANDRZEJEWSKI Aleksander UKS Juvenia Białystok 09-07-13 E-2
2 F 1 28.037 WYSOKIŃSKI Paweł UKS Olivia 17 Gdańsk 11-03-04 E-1
2 F 1 31.521 MAŁUS Cyprian UKS Juvenia Białystok 09-09-07 E-2
3 F 1 29.509 MOSKWA Nataniel UKS Juvenia Białystok 09-08-07 E-2
3 F 1 34.152 HERMANOWICZ Filip UKS Juvenia Białystok 10-03-02 E-2
4 F 1 30.512 TARASIUK Patryk UKS Szóstka Białystok 09-09-09 E-2
1 e 1 27.081 HYJEK Filip AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 09-07-27 E-2
2 e 1 29.722 MOSKWA Nataniel UKS Juvenia Białystok 09-08-07 E-2
3 e 1 30.233 MAŁUS Cyprian UKS Juvenia Białystok 09-09-07 E-2
1 e 2 28.548 WYSOKIŃSKI Paweł UKS Olivia 17 Gdańsk 11-03-04 E-1
2 e 2 30.945 TARASIUK Patryk UKS Szóstka Białystok 09-09-09 E-2
3 e 2 35.926 HERMANOWICZ Filip UKS Juvenia Białystok 10-03-02 E-2
4 e 2 42.189 ANDRZEJEWSKI Aleksander UKS Juvenia Białystok 09-07-13 E-2
333 m K
1 F 1 54.544 SAKOWICZ Judyta UKS Short Track MOSiR Giżycko 11-11-12 F-2
2 F 1 1:08.852 RATAJEWSKA Oliwia UKS MOSiR Sanok 11-11-02 F-2
3 F 1 1:13.884 SZAŁAJKO Aleksandra UKS MOSiR Sanok 12-03-30 F-2
500 m K
1 F 1 46.548 SOKOŁOWSKA Hanna ŁKS Juvenia Białystok 03-06-03 A-1
1 F 1 48.229 MAZUR Hanna UKS Orlica Duszniki Zdrój 08-04-09 D-2
1 F 1 48.856 DRUMSKA Marta ŁKS Juvenia Białystok 02-04-07 A-2
1 F 1 50.504 WOŹNIAK Kornelia UKS Orlica Duszniki Zdrój 07-11-21 D-2
1 F 1 51.205 ŁOKIĆ Pola ŁKS Juvenia Białystok 06-05-30 C-2
1 F 1 54.144 PAŃCZYSZYN Amelia UKS Orlica Duszniki Zdrój 09-08-18 E-2
1 F 1 54.849 DASZUTA Daria UKS Juvenia Białystok 09-06-25 D-1
1 F 1 1:06.053 FALKOWSKA Weronika UKS Juvenia Białystok 09-09-22 E-2
2 F 1 46.995 TKACZUK Wiktoria AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02-05-21 A-2
2 F 1 48.343 WAWER Michalina UKS Short Track MOSiR Giżycko 06-10-03 C-1
2 F 1 48.933 CHILIMONIUK Kinga ŁKS Juvenia Białystok 04-10-29 B-1
2 F 1 50.711 BOOS Amelia UKS Orlica Duszniki Zdrój 07-07-19 D-2
2 F 1 52.071 ALBAŃSKA Liliana AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 05-10-08 C-2
2 F 1 54.866 JABŁOŃSKA Aleksandra UKS Orlica Duszniki Zdrój 10-03-14 E-2
2 F 1 55.657 GÓRKA Martyna KS Orzeł Elbląg 08-04-28 D-2
2 F 1 1:06.469 ANTONOWICZ Alicja WMKS Olsztyn 09-11-16 E-2
3 F 1 47.456 CZABAN Aleksandra ŁKS Juvenia Białystok 03-07-10 B-2
3 F 1 49.060 BOGDANOWICZ Agnieszka ŁKS Juvenia Białystok 05-02-04 B-1
3 F 1 50.285 BOBIER Oliwia ŁKS Juvenia Białystok 05-10-04 C-2
3 F 1 52.356 BILLER Weronika UKS Short Track MOSiR Giżycko 06-05-28 C-2
3 F 1 53.249 SKRZYPKOWSKA Hanna UKS Szóstka Białystok 08-04-26 D-2
3 F 1 55.660 KOGUT Julia UKS MOSiR Sanok 08-05-16 D-2
3 F 1 59.755 POPŁAWSKA-TABORDA Aurelia UKS Szóstka Białystok 09-07-24 E-2
3 F 1 1:07.425 ŁUPIŃSKA Karina UKS Juvenia Białystok 09-11-24 E-2
4 F 1 49.138 WILGA Magdalena AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00-06-03 M-2
4 F 1 54.815 GIWER Maja UKS Szóstka Białystok 07-08-20 D-2
4 F 1 55.266 FALKOWSKA Anna ŁKS Juvenia Białystok 07-06-08 C-1
4 F 1 57.325 MACIEJEWSKA Wiktoria UKS Juvenia Białystok 08-08-05 D-1
4 F 1 59.787 WAWER Julia UKS Short Track MOSiR Giżycko 11-02-17 E-1
4 F 1 1:06.101 KOTOWSKA Marta GKS Stoczniowiec Gdańsk 06-06-28 C-2
4 F 1 1:07.232 MAJEWSKA Ada ŁKS Juvenia Białystok 04-04-17 B-2
4 F 1 1:08.285 OSTROWSKA Antonina UKS Orlica Duszniki Zdrój 10-07-30 E-1
5 F 1 1:01.308 SZYMCZUK Laura UKS Juvenia Białystok 09-11-04 E-2
5 F 1 1:08.570 RYDZEWSKA Julia UKS Szóstka Białystok 10-09-26 E-1
5 F 1 1:09.044 GRUDYSZ Malwina UKS Orlica Duszniki Zdrój 05-10-21 C-2
6 F 1 1:01.684 PIĄTEK Zofia UKS Short Track MOSiR Giżycko 11-06-04 E-1
6 F 1 1:08.992 YÜKSEK Zuzanna GKS Stoczniowiec Gdańsk 10-06-23 E-2
7 F 1 1:02.076 ZIĘCINA Natalia UKS Orlica Duszniki Zdrój 10-06-12 E-2
7 F 1 1:09.127 DEMIANIUK Ewa UKS Juvenia Białystok 10-04-29 E-2
1 ½F 1 46.607 SOKOŁOWSKA Hanna ŁKS Juvenia Białystok 03-06-03 A-1
1 ½F 1 49.310 MAZUR Hanna UKS Orlica Duszniki Zdrój 08-04-09 D-2
1 ½F 1 51.767 BOOS Amelia UKS Orlica Duszniki Zdrój 07-07-19 D-2
2 ½F 1 47.341 CZABAN Aleksandra ŁKS Juvenia Białystok 03-07-10 B-2
2 ½F 1 50.663 BOBIER Oliwia ŁKS Juvenia Białystok 05-10-04 C-2
2 ½F 1 53.147 SKRZYPKOWSKA Hanna UKS Szóstka Białystok 08-04-26 D-2
3 ½F 1 49.295 CHILIMONIUK Kinga ŁKS Juvenia Białystok 04-10-29 B-1
3 ½F 1 50.789 ŁOKIĆ Pola ŁKS Juvenia Białystok 06-05-30 C-2
3 ½F 1 56.258 GÓRKA Martyna KS Orzeł Elbląg 08-04-28 D-2
4 ½F 1 49.691 BOGDANOWICZ Agnieszka ŁKS Juvenia Białystok 05-02-04 B-1
4 ½F 1 57.586 KOGUT Julia UKS MOSiR Sanok 08-05-16 D-2
4 ½F 1 1:18.674 ALBAŃSKA Liliana AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 05-10-08 C-2
5 ½F 1 1:13.854 DRUMSKA Marta ŁKS Juvenia Białystok 02-04-07 A-2
5 ½F 1 1:25.540 FALKOWSKA Anna ŁKS Juvenia Białystok 07-06-08 C-1
1 ½F 2 50.955 MAJEWSKA Ada ŁKS Juvenia Białystok 04-04-17 B-2
1 ½F 2 51.363 WOŹNIAK Kornelia UKS Orlica Duszniki Zdrój 07-11-21 D-2
1 ½F 2 52.775 KOTOWSKA Marta GKS Stoczniowiec Gdańsk 06-06-28 C-2
2 ½F 2 51.869 TKACZUK Wiktoria AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02-05-21 A-2
2 ½F 2 53.480 GRUDYSZ Malwina UKS Orlica Duszniki Zdrój 05-10-21 C-2
2 ½F 2 55.506 GIWER Maja UKS Szóstka Białystok 07-08-20 D-2
3 ½F 2 52.605 WILGA Magdalena AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00-06-03 M-2
3 ½F 2 53.917 BILLER Weronika UKS Short Track MOSiR Giżycko 06-05-28 C-2
3 ½F 2 56.043 DASZUTA Daria UKS Juvenia Białystok 09-06-25 D-1
4 ½F 2 58.316 MACIEJEWSKA Wiktoria UKS Juvenia Białystok 08-08-05 D-1
5 ½F 2 58.590 ROCKA Maja UKS MOSiR Sanok 09-02-14 D-1
4 ½F 2 advanced WAWER Michalina UKS Short Track MOSiR Giżycko 06-10-03 C-1
1 ¼F 1 51.616 WOŹNIAK Kornelia UKS Orlica Duszniki Zdrój 07-11-21 D-2
2 ¼F 1 57.234 MACIEJEWSKA Wiktoria UKS Juvenia Białystok 08-08-05 D-1
3 ¼F 1 57.500 ROCKA Maja UKS MOSiR Sanok 09-02-14 D-1
4 ¼F 1 1:01.986 WOŹNIEWSKA Laura UKS Szóstka Białystok 08-07-25 D-1
5 ¼F 1 1:03.728 FILIPCZUK-ŻAMOJDA Julia UKS Szóstka Białystok 08-10-23 D-1
1 ¼F 2 53.628 SKRZYPKOWSKA Hanna UKS Szóstka Białystok 08-04-26 D-2
2 ¼F 2 57.470 KOGUT Julia UKS MOSiR Sanok 08-05-16 D-2
3 ¼F 2 1:00.017 SAKOWICZ Milena UKS Short Track MOSiR Giżycko 09-05-27 D-1
4 ¼F 2 1:00.118 SZAŁAJKO Patrycja UKS MOSiR Sanok 07-07-18 D-2
1 ¼F 3 55.809 GIWER Maja UKS Szóstka Białystok 07-08-20 D-2
2 ¼F 3 56.331 DASZUTA Daria UKS Juvenia Białystok 09-06-25 D-1
3 ¼F 3 59.472 ZALEWSKA Judyta UKS Juvenia Białystok 08-11-21 D-1
4 ¼F 3 59.509 ZAJCZYK Wiktoria UKS Juvenia Białystok 08-07-24 D-1
5 ¼F 3 1:03.186 MALINOWSKA Małgorzata UKS Juvenia Białystok 08-08-01 D-1
1 ¼F 4 52.903 BOOS Amelia UKS Orlica Duszniki Zdrój 07-07-19 D-2
2 ¼F 4 55.577 GÓRKA Martyna KS Orzeł Elbląg 08-04-28 D-2
3 ¼F 4 55.820 MIERZEJEWSKA Julia WMKS Olsztyn 07-10-19 D-2
4 ¼F 4 59.132 CHODAKOWSKA Nika UKS Szóstka Białystok 07-12-03 D-2
5 ¼F 4 59.640 MIEZIO Zofia UKS Juvenia Białystok 09-03-02 D-1
1 e 1 46.923 TKACZUK Wiktoria AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02-05-21 A-2
1 e 1 51.240 BOBIER Oliwia ŁKS Juvenia Białystok 05-10-04 C-2
1 e 1 53.975 BOOS Amelia UKS Orlica Duszniki Zdrój 07-07-19 D-2
1 e 1 58.926 JABŁOŃSKA Aleksandra UKS Orlica Duszniki Zdrój 10-03-14 E-2
2 e 1 49.210 CHILIMONIUK Kinga ŁKS Juvenia Białystok 04-10-29 B-1
2 e 1 51.826 BILLER Weronika UKS Short Track MOSiR Giżycko 06-05-28 C-2
2 e 1 58.668 MACIEJEWSKA Wiktoria UKS Juvenia Białystok 08-08-05 D-1
2 e 1 1:02.148 SZYMCZUK Laura UKS Juvenia Białystok 09-11-04 E-2
3 e 1 49.349 BOGDANOWICZ Agnieszka ŁKS Juvenia Białystok 05-02-04 B-1
3 e 1 54.279 NOWAKOWSKA Amelia KS Orzeł Elbląg 07-03-30 C-1
3 e 1 59.156 KANIA Milena UKS Szóstka Białystok 09-01-28 D-1
3 e 1 1:03.213 PIĄTEK Zofia UKS Short Track MOSiR Giżycko 11-06-04 E-1
4 e 1 53.537 ŻEMIEROWSKA Gabriela ŁKS Juvenia Białystok 03-07-31 B-2
4 e 1 57.377 SKARŻYŃSKA Julia ŁKS Juvenia Białystok 06-09-21 C-1
4 e 1 1:06.292 ROMANOWSKA Maria GKS Stoczniowiec Gdańsk 08-02-28 D-2
4 e 1 1:06.788 RYDZEWSKA Julia UKS Szóstka Białystok 10-09-26 E-1
5 e 1 1:00.598 ZYGMUNT Zofia UKS MOSiR Sanok 07-02-05 C-1
5 e 1 1:06.921 ANTONOWICZ Alicja WMKS Olsztyn 09-11-16 E-2
5 e 1 1:08.698 DOMEJKO Alicja WMKS Olsztyn 08-09-12 D-1
6 e 1 1:00.963 GĄTARSKA Aleksandra WMKS Olsztyn 06-10-10 C-1
6 e 1 1:16.982 MAJEWSKA Laura UKS Juvenia Białystok 08-06-18 D-2
6 e 1 1:17.725 RADZIKOWSKA Victoria UKS Błyskawica Domaniewice 10-07-13 E-1
7 e 1 1:28.296 BUCZYŁKO Oliwia UKS Juvenia Białystok 10-07-19 E-1
1 e 2 47.862 CZABAN Aleksandra ŁKS Juvenia Białystok 03-07-10 B-2
1 e 2 50.320 ORZEPOWSKA Hanna ŁKS Juvenia Białystok 05-11-23 C-2
1 e 2 54.655 SKRZYPKOWSKA Hanna UKS Szóstka Białystok 08-04-26 D-2
1 e 2 55.512 PAŃCZYSZYN Amelia UKS Orlica Duszniki Zdrój 09-08-18 E-2
2 e 2 47.999 MAJEWSKA Ada ŁKS Juvenia Białystok 04-04-17 B-2
2 e 2 51.118 GRUDYSZ Malwina UKS Orlica Duszniki Zdrój 05-10-21 C-2
2 e 2 1:00.708 ZALEWSKA Judyta UKS Juvenia Białystok 08-11-21 D-1
2 e 2 1:00.922 WAWER Julia UKS Short Track MOSiR Giżycko 11-02-17 E-1
3 e 2 51.975 KOTOWSKA Marta GKS Stoczniowiec Gdańsk 06-06-28 C-2
3 e 2 52.793 MAZUR Emma UKS MOSiR Sanok 04-03-10 B-2
3 e 2 1:00.964 MALINOWSKA Małgorzata UKS Juvenia Białystok 08-08-01 D-1
3 e 2 1:06.674 YÜKSEK Zuzanna GKS Stoczniowiec Gdańsk 10-06-23 E-2
4 e 2 56.694 POLAK Izabela ŁKS Juvenia Białystok 06-05-29 C-2
4 e 2 1:06.914 FALKOWSKA Weronika UKS Juvenia Białystok 09-09-22 E-2
4 e 2 1:07.309 BIEŁOWIEŻEC Zuzanna WMKS Olsztyn 08-10-08 D-1
5 e 2 1:01.271 FIEDOROWICZ Janina WMKS Olsztyn 06-09-25 C-1
5 e 2 1:07.494 DEMIANIUK Ewa UKS Juvenia Białystok 10-04-29 E-2
6 e 2 1:20.701 MAKAREWICZ Bianka UKS Szóstka Białystok 10-07-21 E-1
1 e 3 46.700 SOKOŁOWSKA Hanna ŁKS Juvenia Białystok 03-06-03 A-1
1 e 3 49.426 WAWER Michalina UKS Short Track MOSiR Giżycko 06-10-03 C-1
1 e 3 55.392 GIWER Maja UKS Szóstka Białystok 07-08-20 D-2
1 e 3 1:01.033 POPŁAWSKA-TABORDA Aurelia UKS Szóstka Białystok 09-07-24 E-2
2 e 3 49.284 DRUMSKA Marta ŁKS Juvenia Białystok 02-04-07 A-2
2 e 3 51.116 ŁOKIĆ Pola ŁKS Juvenia Białystok 06-05-30 C-2
2 e 3 58.852 ROCKA Maja UKS MOSiR Sanok 09-02-14 D-1
2 e 3 1:03.663 ZIĘCINA Natalia UKS Orlica Duszniki Zdrój 10-06-12 E-2
3 e 3 49.393 WILGA Magdalena AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00-06-03 M-2
3 e 3 52.962 JAŻDŻYŃSKA Ada KS Orzeł Elbląg 05-07-21 C-2
3 e 3 59.733 ZAJCZYK Wiktoria UKS Juvenia Białystok 08-07-24 D-1
3 e 3 1:08.435 OSTROWSKA Antonina UKS Orlica Duszniki Zdrój 10-07-30 E-1
4 e 3 55.407 ZACHOWICZ Aleksandra ŁKS Juvenia Białystok 06-04-15 C-2
4 e 3 1:03.102 PAKUŁA Kornelia UKS Juvenia Białystok 08-10-15 D-1
4 e 3 1:14.093 RADZIKOWSKA Nikola UKS Błyskawica Domaniewice 02-03-18 A-2
4 e 3 1:16.414 ŁUPIŃSKA Karina UKS Juvenia Białystok 09-11-24 E-2
5 e 3 58.303 BIELICKA Natalia GKS Stoczniowiec Gdańsk 06-10-03 C-1
5 e 3 1:06.904 ANTONOWICZ Patrycja WMKS Olsztyn 08-05-08 D-2
5 e 3 1:27.075 ŁYCZKOWSKA Olga UKS Juvenia Białystok 09-08-23 E-2
1 e 4 48.127 TYLMAN Kamila ŁKS Juvenia Białystok 03-10-30 B-2
1 e 4 48.968 MAZUR Hanna UKS Orlica Duszniki Zdrój 08-04-09 D-2
1 e 4 56.360 DASZUTA Daria UKS Juvenia Białystok 09-06-25 D-1
2 e 4 48.237 PARCZEWSKA Karolina ŁKS Juvenia Białystok 04-10-05 B-1
2 e 4 51.646 ALBAŃSKA Liliana AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 05-10-08 C-2
2 e 4 59.528 SAKOWICZ Milena UKS Short Track MOSiR Giżycko 09-05-27 D-1
3 e 4 51.509 KRUTYSZA Julia GKS Stoczniowiec Gdańsk 04-06-01 B-2
3 e 4 51.854 FALKOWSKA Anna ŁKS Juvenia Białystok 07-06-08 C-1
3 e 4 59.734 WOŹNIEWSKA Laura UKS Szóstka Białystok 08-07-25 D-1
4 e 4 55.559 LISEK Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 04-05-12 B-2
4 e 4 56.532 ZAJKOWSKA Aleksandra ŁKS Juvenia Białystok 06-08-13 C-1
4 e 4 1:00.729 TYBORSKA Amelia WMKS Olsztyn 08-06-26 D-2
5 e 4 57.254 RUTKOWSKA Gabriela ŁKS Juvenia Białystok 07-03-28 C-1
5 e 4 1:11.411 DRĄGOWSKA Zuzanna UKS Juvenia Białystok 08-12-31 D-1
1 e 5 56.595 GÓRKA Martyna KS Orzeł Elbląg 08-04-28 D-2
2 e 5 57.911 CHODAKOWSKA Nika UKS Szóstka Białystok 07-12-03 D-2
3 e 5 1:00.183 SZAŁAJKO Patrycja UKS MOSiR Sanok 07-07-18 D-2
4 e 5 1:02.920 JAMIOŁKOWSKA Magdalena UKS Szóstka Białystok 08-11-22 D-1
5 e 5 1:04.600 KISIELEWSKA Kaja UKS Short Track MOSiR Giżycko 08-05-22 D-2
6 e 5 1:29.216 SKARŻYŃSKA Maria UKS Juvenia Białystok 08-08-29 D-1
1 e 6 56.718 MIERZEJEWSKA Julia WMKS Olsztyn 07-10-19 D-2
2 e 6 56.901 KOGUT Julia UKS MOSiR Sanok 08-05-16 D-2
3 e 6 57.963 MIEZIO Zofia UKS Juvenia Białystok 09-03-02 D-1
4 e 6 1:01.130 CHARKIEWICZ Nikola UKS Szóstka Białystok 09-01-23 D-1
5 e 6 1:01.370 FINC Natalia UKS Orlica Duszniki Zdrój 08-10-27 D-1
6 e 6 1:13.307 DYBIEC Kinga UKS Szóstka Białystok 09-02-10 D-1
1 e 7 52.813 WOŹNIAK Kornelia UKS Orlica Duszniki Zdrój 07-11-21 D-2
2 e 7 1:10.956 FILIPCZUK-ŻAMOJDA Julia UKS Szóstka Białystok 08-10-23 D-1
3 e 7 1:11.591 RUTKOWSKA Zuzanna UKS Juvenia Białystok 08-12-29 D-1
4 e 7 1:31.168 SIDOROWICZ Zuzanna UKS Szóstka Białystok 07-10-23 D-2
500 m M
1 F 1 42.549 KRZEMIŃSKI Mateusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02-08-30 A-1
1 F 1 43.927 MIKOŁAJUK Mateusz ŁKS Juvenia Białystok 02-04-02 A-2
1 F 1 46.693 KUROWSKI Oskar ŁKS Juvenia Białystok 05-07-13 C-2
1 F 1 48.445 DOŁKOWSKI Mateusz GKS Stoczniowiec Gdańsk 06-01-16 C-2
1 F 1 50.882 PALENCEUSZ Patryk UKS Szóstka Białystok 07-09-25 D-2
1 F 1 54.442 HRYNIEWICZ Tymon KS Orzeł Elbląg 08-03-27 D-2
1 F 1 58.526 HYJEK Filip AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 09-07-27 E-2
2 F 1 42.862 ANIKIEJ Rafał ŁKS Juvenia Białystok 99-08-13 M-2
2 F 1 46.865 HAMANOWICZ Bartosz ŁKS Juvenia Białystok 05-12-08 C-2
2 F 1 47.612 BOROWIECKI Jędrzej KS Orzeł Elbląg 02-08-18 A-1
2 F 1 49.397 DAWIDOWSKI Kamil ŁKS Juvenia Białystok 06-06-28 C-2
2 F 1 53.828 NOWAK Jakub UKS Short Track MOSiR Giżycko 08-03-03 D-2
2 F 1 55.833 STEFANOWSKI Mateusz UKS Short Track MOSiR Giżycko 07-09-15 D-2
2 F 1 59.831 ANDRZEJEWSKI Aleksander UKS Juvenia Białystok 09-07-13 E-2
3 F 1 43.382 NIEŚCIER Karol ŁKS Juvenia Białystok 96-10-22 S
3 F 1 46.946 KRAWCZYKOWICZ Bartosz ŁKS Juvenia Białystok 05-08-13 C-2
3 F 1 54.585 ŁAMASZ Adam UKS Orlica Duszniki Zdrój 08-09-03 D-1
3 F 1 55.775 PAWŁOWSKI Michał UKS MOSiR Sanok 02-03-23 A-2
3 F 1 57.331 RICHTER Aleksander WMKS Olsztyn 08-05-22 D-2
3 F 1 1:01.238 WYSOKIŃSKI Paweł UKS Olivia 17 Gdańsk 11-03-04 E-1
3 F 1 1:02.452 DOŁKOWSKI Jakub GKS Stoczniowiec Gdańsk 06-01-16 C-2
4 F 1 43.998 KŁUJSZO Ignacy ŁKS Juvenia Białystok 02-04-09 A-2
4 F 1 56.738 PIĄTEK Łukasz UKS Short Track MOSiR Giżycko 08-09-26 D-1
4 F 1 1:01.536 EKSTOWICZ Jakub UKS Short Track MOSiR Giżycko 04-03-05 B-2
4 F 1 1:04.019 MOSKWA Nataniel UKS Juvenia Białystok 09-08-07 E-2
4 F 1 1:06.023 MAKUCH Adam ŁKS Juvenia Białystok 06-09-25 C-1
4 F 1 1:08.863 MAZIARZ Szymon ŁKS Juvenia Białystok 07-05-25 C-1
5 F 1 53.338 MUCHLADO Adam GKS Stoczniowiec Gdańsk 04-07-30 B-1
5 F 1 1:07.228 MAŁUS Cyprian UKS Juvenia Białystok 09-09-07 E-2
6 F 1 1:07.425 TARASIUK Patryk UKS Szóstka Białystok 09-09-09 E-2
7 F 1 1:20.936 HERMANOWICZ Filip UKS Juvenia Białystok 10-03-02 E-2
1 ½F 1 42.098 ANIKIEJ Rafał ŁKS Juvenia Białystok 99-08-13 M-2
1 ½F 1 47.285 KUROWSKI Oskar ŁKS Juvenia Białystok 05-07-13 C-2
1 ½F 1 55.849 NOWAK Jakub UKS Short Track MOSiR Giżycko 08-03-03 D-2
2 ½F 1 43.700 NIEŚCIER Karol ŁKS Juvenia Białystok 96-10-22 S
2 ½F 1 47.504 HAMANOWICZ Bartosz ŁKS Juvenia Białystok 05-12-08 C-2
2 ½F 1 58.738 PIĄTEK Łukasz UKS Short Track MOSiR Giżycko 08-09-26 D-1
3 ½F 1 43.761 MIKOŁAJUK Mateusz ŁKS Juvenia Białystok 02-04-02 A-2
3 ½F 1 50.645 DAWIDOWSKI Kamil ŁKS Juvenia Białystok 06-06-28 C-2
3 ½F 1 1:19.296 IZBICKI Franciszek UKS Szóstka Białystok 09-01-28 D-1
4 ½F 1 46.592 PAWŁOWSKI Michał UKS MOSiR Sanok 02-03-23 A-2
4 ½F 1 50.670 MAZIARZ Szymon ŁKS Juvenia Białystok 07-05-25 C-1
4 ½F 1 1:19.362 RICHTER Aleksander WMKS Olsztyn 08-05-22 D-2
5 ½F 1 1:00.953 POPŁAWSKI Oskar ŁKS Juvenia Białystok 06-02-22 C-2
5 ½F 1 1:14.006 BOROWIECKI Jędrzej KS Orzeł Elbląg 02-08-18 A-1
5 ½F 1 1:21.496 OSTROWSKI Jakub UKS Football Academy Opole 07-08-06 D-2
1 ½F 2 43.314 KRZEMIŃSKI Mateusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02-08-30 A-1
1 ½F 2 47.576 KRAWCZYKOWICZ Bartosz ŁKS Juvenia Białystok 05-08-13 C-2
1 ½F 2 51.085 PALENCEUSZ Patryk UKS Szóstka Białystok 07-09-25 D-2
2 ½F 2 47.795 MAKUCH Adam ŁKS Juvenia Białystok 06-09-25 C-1
2 ½F 2 51.748 MUCHLADO Adam GKS Stoczniowiec Gdańsk 04-07-30 B-1
2 ½F 2 53.942 ŁAMASZ Adam UKS Orlica Duszniki Zdrój 08-09-03 D-1
3 ½F 2 47.878 DOŁKOWSKI Jakub GKS Stoczniowiec Gdańsk 06-01-16 C-2
3 ½F 2 54.280 HRYNIEWICZ Tymon KS Orzeł Elbląg 08-03-27 D-2
4 ½F 2 48.943 DOŁKOWSKI Mateusz GKS Stoczniowiec Gdańsk 06-01-16 C-2
4 ½F 2 56.057 STEFANOWSKI Mateusz UKS Short Track MOSiR Giżycko 07-09-15 D-2
4 ½F 2 1:02.893 EKSTOWICZ Jakub UKS Short Track MOSiR Giżycko 04-03-05 B-2
5 ½F 2 50.902 MAZURCZYK Łukasz ŁKS Juvenia Białystok 06-08-30 C-1
5 ½F 2 59.942 KWIATKOWSKI Patryk UKS Szóstka Białystok 08-10-14 D-1
3 ½F 2 advanced KŁUJSZO Ignacy ŁKS Juvenia Białystok 02-04-09 A-2
1 e 1 44.078 NIEŚCIER Karol ŁKS Juvenia Białystok 96-10-22 S
1 e 1 49.691 DOŁKOWSKI Mateusz GKS Stoczniowiec Gdańsk 06-01-16 C-2
1 e 1 55.472 RICHTER Aleksander WMKS Olsztyn 08-05-22 D-2
1 e 1 59.055 HYJEK Filip AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 09-07-27 E-2
2 e 1 44.542 MIKOŁAJUK Mateusz ŁKS Juvenia Białystok 02-04-02 A-2
2 e 1 49.922 MAKUCH Adam ŁKS Juvenia Białystok 06-09-25 C-1
2 e 1 57.949 PIĄTEK Łukasz UKS Short Track MOSiR Giżycko 08-09-26 D-1
2 e 1 59.877 ANDRZEJEWSKI Aleksander UKS Juvenia Białystok 09-07-13 E-2
3 e 1 45.816 EKSTOWICZ Jakub UKS Short Track MOSiR Giżycko 04-03-05 B-2
3 e 1 55.619 SZKUDLAREK Filip AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 07-05-06 C-1
3 e 1 59.241 KWIATKOWSKI Patryk UKS Szóstka Białystok 08-10-14 D-1
3 e 1 1:00.267 WYSOKIŃSKI Paweł UKS Olivia 17 Gdańsk 11-03-04 E-1
4 e 1 50.615 RYBAK Arkadiusz KS Orzeł Elbląg 03-06-03 A-1
4 e 1 1:01.033 DOBROLIŃSKI Dominik GKŁ Olivia Gdańsk 07-11-22 D-2
4 e 1 1:07.267 TARASIUK Patryk UKS Szóstka Białystok 09-09-09 E-2
5 e 1 50.840 HYJEK Szymon AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 03-07-09 B-2
5 e 1 1:09.700 MAŁUS Cyprian UKS Juvenia Białystok 09-09-07 E-2
6 e 1 1:06.982 MROCZKOWSKI Wiktor UKS Błyskawica Domaniewice 03-03-03 A-1
6 e 1 1:21.687 HERMANOWICZ Filip UKS Juvenia Białystok 10-03-02 E-2
1 e 2 45.650 BOROWIECKI Jędrzej KS Orzeł Elbląg 02-08-18 A-1
1 e 2 47.132 KUROWSKI Oskar ŁKS Juvenia Białystok 05-07-13 C-2
1 e 2 55.342 HRYNIEWICZ Tymon KS Orzeł Elbląg 08-03-27 D-2
2 e 2 46.446 MUCHLADO Adam GKS Stoczniowiec Gdańsk 04-07-30 B-1
2 e 2 47.471 HAMANOWICZ Bartosz ŁKS Juvenia Białystok 05-12-08 C-2
2 e 2 58.274 STEFANOWSKI Mateusz UKS Short Track MOSiR Giżycko 07-09-15 D-2
3 e 2 47.593 KRAWCZYKOWICZ Bartosz ŁKS Juvenia Białystok 05-08-13 C-2
3 e 2 50.175 SAKOWICZ Aleksander UKS Short Track MOSiR Giżycko 05-01-30 B-1
3 e 2 1:00.575 DE HAAN Kacper UKS Juvenia Białystok 09-06-24 D-1
4 e 2 49.774 DĘBIŃSKI Bartosz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 07-01-01 C-1
4 e 2 54.337 GRABOWICZ Kacper UKS Błyskawica Domaniewice 01-05-04 M-1
4 e 2 1:19.548 ETEL Szymon UKS Szóstka Białystok 08-08-01 D-1
5 e 2 1:06.603 KOPER Piotr UKS Błyskawica Domaniewice 07-05-10 C-1
5 e 2 1:14.606 NIEWIŃSKI Michał ŁKS Juvenia Białystok 03-07-12 B-2
1 e 3 44.019 KRZEMIŃSKI Mateusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02-08-30 A-1
1 e 3 48.476 DAWIDOWSKI Kamil ŁKS Juvenia Białystok 06-06-28 C-2
1 e 3 55.724 NOWAK Jakub UKS Short Track MOSiR Giżycko 08-03-03 D-2
2 e 3 44.803 KŁUJSZO Ignacy ŁKS Juvenia Białystok 02-04-09 A-2
2 e 3 48.542 DOŁKOWSKI Jakub GKS Stoczniowiec Gdańsk 06-01-16 C-2
2 e 3 56.918 OSTROWSKI Jakub UKS Football Academy Opole 07-08-06 D-2
3 e 3 49.034 FILIANOWICZ Filip ŁKS Juvenia Białystok 04-02-24 B-2
3 e 3 50.651 MAZIARZ Szymon ŁKS Juvenia Białystok 07-05-25 C-1
3 e 3 57.594 IZBICKI Franciszek UKS Szóstka Białystok 09-01-28 D-1
4 e 3 53.181 STOSIK Jan KS Orzeł Elbląg 05-05-09 B-1
4 e 3 1:02.283 OLAK Jakub KS Orzeł Elbląg 06-12-20 C-1
4 e 3 1:03.432 KOŚKO Maksymilian UKS Juvenia Białystok 09-05-27 D-1
5 e 3 57.387 PAWEŁKOWICZ Artur UKS Błyskawica Domaniewice 98-08-05 M-3
5 e 3 1:05.296 BEDNARZ Jakub UKS Orlica Duszniki Zdrój 09-06-11 D-1
5 e 3 1:22.477 PALENCEUSZ Dominik ŁKS Juvenia Białystok 06-07-05 C-1
1 e 4 42.891 ANIKIEJ Rafał ŁKS Juvenia Białystok 99-08-13 M-2
1 e 4 50.604 POPŁAWSKI Oskar ŁKS Juvenia Białystok 06-02-22 C-2
1 e 4 52.366 PALENCEUSZ Patryk UKS Szóstka Białystok 07-09-25 D-2
2 e 4 43.639 HYDZIK Sebastian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 97-05-19 S
2 e 4 54.513 ŁAMASZ Adam UKS Orlica Duszniki Zdrój 08-09-03 D-1
2 e 4 1:07.039 MAZURCZYK Łukasz ŁKS Juvenia Białystok 06-08-30 C-1
3 e 4 45.972 PAWŁOWSKI Michał UKS MOSiR Sanok 02-03-23 A-2
3 e 4 59.475 GÓRNICKI Piotr WMKS Olsztyn 07-08-04 D-2
3 e 4 1:13.690 ABRAMOWICZ Antoni UKS Błyskawica Domaniewice 07-04-24 C-1
4 e 4 48.140 SZKIL Piotr ŁKS Juvenia Białystok 02-06-28 A-2
4 e 4 1:05.604 DOMBEK Franciszek UKS Juvenia Białystok 08-10-05 D-1
4 e 4 1:37.791 KARWOWSKI Kornel ŁKS Juvenia Białystok 05-08-13 C-2
5 e 4 50.021 WINIARSKI Patryk UKS Błyskawica Domaniewice 03-10-10 B-2
5 e 4 1:22.966 ZAKRZEWICZ Bartłomiej UKS Błyskawica Domaniewice 07-07-14 D-2
1000 m K
1 F 1 1:46.444 WOŹNIAK Kornelia UKS Orlica Duszniki Zdrój 07-11-21 D-2
1 F 1 2:01.012 SKARŻYŃSKA Maria UKS Juvenia Białystok 08-08-29 D-1
2 F 1 1:47.463 BOOS Amelia UKS Orlica Duszniki Zdrój 07-07-19 D-2
2 F 1 2:02.187 MIEZIO Zofia UKS Juvenia Białystok 09-03-02 D-1
3 F 1 1:49.217 SKRZYPKOWSKA Hanna UKS Szóstka Białystok 08-04-26 D-2
3 F 1 2:02.456 TYBORSKA Amelia WMKS Olsztyn 08-06-26 D-2
4 F 1 1:51.466 GIWER Maja UKS Szóstka Białystok 07-08-20 D-2
4 F 1 2:02.556 ROCKA Maja UKS MOSiR Sanok 09-02-14 D-1
5 F 1 1:52.819 DASZUTA Daria UKS Juvenia Białystok 09-06-25 D-1
5 F 1 2:08.286 WITT Karolina GKS Stoczniowiec Gdańsk 08-06-30 D-2
6 F 1 1:53.319 KOGUT Julia UKS MOSiR Sanok 08-05-16 D-2
6 F 1 2:14.910 MACIEJEWSKA Wiktoria UKS Juvenia Białystok 08-08-05 D-1
7 F 1 1:57.717 GÓRKA Martyna KS Orzeł Elbląg 08-04-28 D-2
7 F 1 2:36.086 SIDOROWICZ Zuzanna UKS Szóstka Białystok 07-10-23 D-2
1 ½F 1 1:48.820 WOŹNIAK Kornelia UKS Orlica Duszniki Zdrój 07-11-21 D-2
2 ½F 1 1:54.464 KOGUT Julia UKS MOSiR Sanok 08-05-16 D-2
3 ½F 1 1:54.560 GIWER Maja UKS Szóstka Białystok 07-08-20 D-2
4 ½F 1 1:59.794 SKARŻYŃSKA Maria UKS Juvenia Białystok 08-08-29 D-1
5 ½F 1 2:00.968 MIEZIO Zofia UKS Juvenia Białystok 09-03-02 D-1
6 ½F 1 2:01.688 SIDOROWICZ Zuzanna UKS Szóstka Białystok 07-10-23 D-2
7 ½F 1 2:01.973 ROCKA Maja UKS MOSiR Sanok 09-02-14 D-1
1 ½F 2 1:51.235 BOOS Amelia UKS Orlica Duszniki Zdrój 07-07-19 D-2
2 ½F 2 1:51.862 SKRZYPKOWSKA Hanna UKS Szóstka Białystok 08-04-26 D-2
3 ½F 2 1:52.385 DASZUTA Daria UKS Juvenia Białystok 09-06-25 D-1
4 ½F 2 1:55.091 GÓRKA Martyna KS Orzeł Elbląg 08-04-28 D-2
5 ½F 2 2:01.901 MACIEJEWSKA Wiktoria UKS Juvenia Białystok 08-08-05 D-1
6 ½F 2 2:05.990 TYBORSKA Amelia WMKS Olsztyn 08-06-26 D-2
7 ½F 2 2:06.030 WITT Karolina GKS Stoczniowiec Gdańsk 08-06-30 D-2
1 e 1 1:55.041 DASZUTA Daria UKS Juvenia Białystok 09-06-25 D-1
2 e 1 1:57.917 GÓRKA Martyna KS Orzeł Elbląg 08-04-28 D-2
3 e 1 2:10.425 KISIELEWSKA Kaja UKS Short Track MOSiR Giżycko 08-05-22 D-2
4 e 1 2:14.245 PAKUŁA Kornelia UKS Juvenia Białystok 08-10-15 D-1
5 e 1 2:15.311 JAMIOŁKOWSKA Magdalena UKS Szóstka Białystok 08-11-22 D-1
6 e 1 2:18.030 ANTONOWICZ Patrycja WMKS Olsztyn 08-05-08 D-2
7 e 1 2:18.063 CHODAKOWSKA Nika UKS Szóstka Białystok 07-12-03 D-2
1 e 2 2:01.134 SKRZYPKOWSKA Hanna UKS Szóstka Białystok 08-04-26 D-2
2 e 2 2:07.745 WITT Karolina GKS Stoczniowiec Gdańsk 08-06-30 D-2
3 e 2 2:09.700 RUTKOWSKA Zuzanna UKS Juvenia Białystok 08-12-29 D-1
4 e 2 2:09.903 ZALEWSKA Judyta UKS Juvenia Białystok 08-11-21 D-1
5 e 2 2:12.899 DYBIEC Kinga UKS Szóstka Białystok 09-02-10 D-1
1 e 3 1:54.589 WOŹNIAK Kornelia UKS Orlica Duszniki Zdrój 07-11-21 D-2
2 e 3 2:09.710 ROCKA Maja UKS MOSiR Sanok 09-02-14 D-1
3 e 3 2:11.379 KOMOROWSKA Karolina GKS Stoczniowiec Gdańsk 07-07-31 D-2
4 e 3 2:16.250 BIEŁOWIEŻEC Zuzanna WMKS Olsztyn 08-10-08 D-1
5 e 3 2:16.348 FILIPCZUK-ŻAMOJDA Julia UKS Szóstka Białystok 08-10-23 D-1
6 e 3 2:19.191 DRĄGOWSKA Zuzanna UKS Juvenia Białystok 08-12-31 D-1
1 e 4 1:57.611 BOOS Amelia UKS Orlica Duszniki Zdrój 07-07-19 D-2
2 e 4 2:03.876 MACIEJEWSKA Wiktoria UKS Juvenia Białystok 08-08-05 D-1
3 e 4 2:06.056 KANIA Milena UKS Szóstka Białystok 09-01-28 D-1
4 e 4 2:06.680 ZAJCZYK Wiktoria UKS Juvenia Białystok 08-07-24 D-1
5 e 4 2:09.244 WOŹNIEWSKA Laura UKS Szóstka Białystok 08-07-25 D-1
6 e 4 2:14.757 ROMANOWSKA Maria GKS Stoczniowiec Gdańsk 08-02-28 D-2
7 e 4 2:25.548 DOMEJKO Alicja WMKS Olsztyn 08-09-12 D-1
1 e 5 1:58.528 KOGUT Julia UKS MOSiR Sanok 08-05-16 D-2
2 e 5 2:02.432 SIDOROWICZ Zuzanna UKS Szóstka Białystok 07-10-23 D-2
3 e 5 2:02.596 TYBORSKA Amelia WMKS Olsztyn 08-06-26 D-2
4 e 5 2:06.140 FINC Natalia UKS Orlica Duszniki Zdrój 08-10-27 D-1
5 e 5 2:10.380 MAJEWSKA Laura UKS Juvenia Białystok 08-06-18 D-2
6 e 5 2:11.054 MALINOWSKA Małgorzata UKS Juvenia Białystok 08-08-01 D-1
1 e 6 2:00.404 GIWER Maja UKS Szóstka Białystok 07-08-20 D-2
2 e 6 2:00.585 SKARŻYŃSKA Maria UKS Juvenia Białystok 08-08-29 D-1
3 e 6 2:01.493 MIEZIO Zofia UKS Juvenia Białystok 09-03-02 D-1
4 e 6 2:10.160 SZAŁAJKO Patrycja UKS MOSiR Sanok 07-07-18 D-2
5 e 6 2:13.436 KUKLIŃSKA Martyna GKS Stoczniowiec Gdańsk 08-07-17 D-1
1000 m M
1 F 1 1:53.844 ŁAMASZ Adam UKS Orlica Duszniki Zdrój 08-09-03 D-1
2 F 1 1:54.852 NOWAK Jakub UKS Short Track MOSiR Giżycko 08-03-03 D-2
3 F 1 1:55.299 RICHTER Aleksander WMKS Olsztyn 08-05-22 D-2
4 F 1 1:56.998 HRYNIEWICZ Tymon KS Orzeł Elbląg 08-03-27 D-2
5 F 1 1:57.845 STEFANOWSKI Mateusz UKS Short Track MOSiR Giżycko 07-09-15 D-2
6 F 1 1:58.153 PIĄTEK Łukasz UKS Short Track MOSiR Giżycko 08-09-26 D-1
7 F 1 2:01.283 OSTROWSKI Jakub UKS Football Academy Opole 07-08-06 D-2
1 e 1 2:02.941 RICHTER Aleksander WMKS Olsztyn 08-05-22 D-2
2 e 1 2:05.972 STEFANOWSKI Mateusz UKS Short Track MOSiR Giżycko 07-09-15 D-2
3 e 1 2:14.010 ETEL Szymon UKS Szóstka Białystok 08-08-01 D-1
4 e 1 2:21.547 DE HAAN Kacper UKS Juvenia Białystok 09-06-24 D-1
5 e 1 2:40.964 ZAKRZEWICZ Bartłomiej UKS Błyskawica Domaniewice 07-07-14 D-2
1 e 2 2:03.837 ŁAMASZ Adam UKS Orlica Duszniki Zdrój 08-09-03 D-1
2 e 2 2:06.399 HRYNIEWICZ Tymon KS Orzeł Elbląg 08-03-27 D-2
3 e 2 2:08.267 PIĄTEK Łukasz UKS Short Track MOSiR Giżycko 08-09-26 D-1
4 e 2 2:08.694 GÓRNICKI Piotr WMKS Olsztyn 07-08-04 D-2
5 e 2 2:15.114 PALENCEUSZ Patryk UKS Szóstka Białystok 07-09-25 D-2
6 e 2 2:20.500 DOMBEK Franciszek UKS Juvenia Białystok 08-10-05 D-1
1 e 3 2:02.756 NOWAK Jakub UKS Short Track MOSiR Giżycko 08-03-03 D-2
2 e 3 2:05.999 OSTROWSKI Jakub UKS Football Academy Opole 07-08-06 D-2
3 e 3 2:09.709 KWIATKOWSKI Patryk UKS Szóstka Białystok 08-10-14 D-1
4 e 3 2:10.418 KOŚKO Maksymilian UKS Juvenia Białystok 09-05-27 D-1
5 e 3 2:11.332 DOBROLIŃSKI Dominik GKŁ Olivia Gdańsk 07-11-22 D-2
6 e 3 2:13.699 BEDNARZ Jakub UKS Orlica Duszniki Zdrój 09-06-11 D-1
1500 m K
1 F 1 2:49.572 MAZUR Hanna UKS Orlica Duszniki Zdrój 08-04-09 D-2
1 F 1 2:52.499 SOKOŁOWSKA Hanna ŁKS Juvenia Białystok 03-06-03 A-1
1 F 1 2:56.870 DRUMSKA Marta ŁKS Juvenia Białystok 02-04-07 A-2
1 F 1 3:02.777 ALBAŃSKA Liliana AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 05-10-08 C-2
2 F 1 2:52.204 ORZEPOWSKA Hanna ŁKS Juvenia Białystok 05-11-23 C-2
2 F 1 2:53.818 TKACZUK Wiktoria AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02-05-21 A-2
2 F 1 2:56.902 BOGDANOWICZ Agnieszka ŁKS Juvenia Białystok 05-02-04 B-1
2 F 1 3:03.377 FALKOWSKA Anna ŁKS Juvenia Białystok 07-06-08 C-1
3 F 1 2:52.239 WAWER Michalina UKS Short Track MOSiR Giżycko 06-10-03 C-1
3 F 1 2:56.324 TYLMAN Kamila ŁKS Juvenia Białystok 03-10-30 B-2
3 F 1 2:57.683 WILGA Magdalena AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00-06-03 M-2
3 F 1 3:04.512 KOTOWSKA Marta GKS Stoczniowiec Gdańsk 06-06-28 C-2
4 F 1 2:54.359 BOBIER Oliwia ŁKS Juvenia Białystok 05-10-04 C-2
4 F 1 2:56.337 CZABAN Aleksandra ŁKS Juvenia Białystok 03-07-10 B-2
4 F 1 2:59.868 KRUTYSZA Julia GKS Stoczniowiec Gdańsk 04-06-01 B-2
4 F 1 3:07.805 JAŻDŻYŃSKA Ada KS Orzeł Elbląg 05-07-21 C-2
5 F 1 2:59.474 CHILIMONIUK Kinga ŁKS Juvenia Białystok 04-10-29 B-1
5 F 1 2:59.973 ŁOKIĆ Pola ŁKS Juvenia Białystok 06-05-30 C-2
5 F 1 3:03.204 MAZUR Emma UKS MOSiR Sanok 04-03-10 B-2
5 F 1 3:08.804 NOWAKOWSKA Amelia KS Orzeł Elbląg 07-03-30 C-1
6 F 1 3:09.100 SKARŻYŃSKA Julia ŁKS Juvenia Białystok 06-09-21 C-1
6 F 1 3:13.523 DAKOWICZ Adrianna ŁKS Juvenia Białystok 05-03-08 B-1
6 F 1 3:20.863 MAJEWSKA Ada ŁKS Juvenia Białystok 04-04-17 B-2
7 F 1 3:17.446 LISEK Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 04-05-12 B-2
7 F 1 3:21.801 ZACHOWICZ Aleksandra ŁKS Juvenia Białystok 06-04-15 C-2
7 F 1 3:46.420 PARCZEWSKA Karolina ŁKS Juvenia Białystok 04-10-05 B-1
1 e 1 2:55.346 TKACZUK Wiktoria AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02-05-21 A-2
1 e 1 3:09.350 ORZEPOWSKA Hanna ŁKS Juvenia Białystok 05-11-23 C-2
2 e 1 2:56.354 PARCZEWSKA Karolina ŁKS Juvenia Białystok 04-10-05 B-1
2 e 1 3:09.441 WAWER Michalina UKS Short Track MOSiR Giżycko 06-10-03 C-1
3 e 1 2:59.864 BOGDANOWICZ Agnieszka ŁKS Juvenia Białystok 05-02-04 B-1
3 e 1 3:09.564 ALBAŃSKA Liliana AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 05-10-08 C-2
4 e 1 3:11.634 DAKOWICZ Adrianna ŁKS Juvenia Białystok 05-03-08 B-1
4 e 1 3:18.977 SKARŻYŃSKA Julia ŁKS Juvenia Białystok 06-09-21 C-1
5 e 1 3:23.596 POLAK Izabela ŁKS Juvenia Białystok 06-05-29 C-2
6 e 1 3:30.486 BIELICKA Natalia GKS Stoczniowiec Gdańsk 06-10-03 C-1
7 e 1 3:30.760 GĄTARSKA Aleksandra WMKS Olsztyn 06-10-10 C-1
8 e 1 3:31.478 KAMIŃSKA Nicolla UKS Orlica Duszniki Zdrój 06-01-02 C-2
1 e 2 2:45.960 SOKOŁOWSKA Hanna ŁKS Juvenia Białystok 03-06-03 A-1
1 e 2 3:02.149 BOBIER Oliwia ŁKS Juvenia Białystok 05-10-04 C-2
2 e 2 2:47.231 CZABAN Aleksandra ŁKS Juvenia Białystok 03-07-10 B-2
2 e 2 3:02.254 GRUDYSZ Malwina UKS Orlica Duszniki Zdrój 05-10-21 C-2
3 e 2 2:49.157 CHILIMONIUK Kinga ŁKS Juvenia Białystok 04-10-29 B-1
3 e 2 3:03.758 FALKOWSKA Anna ŁKS Juvenia Białystok 07-06-08 C-1
4 e 2 2:57.525 MAZUR Emma UKS MOSiR Sanok 04-03-10 B-2
4 e 2 3:09.573 NOWAKOWSKA Amelia KS Orzeł Elbląg 07-03-30 C-1
5 e 2 3:04.406 LISEK Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 04-05-12 B-2
5 e 2 3:18.918 KOTOWSKA Marta GKS Stoczniowiec Gdańsk 06-06-28 C-2
6 e 2 3:05.920 ŻEMIEROWSKA Gabriela ŁKS Juvenia Białystok 03-07-31 B-2
6 e 2 3:23.919 RUTKOWSKA Gabriela ŁKS Juvenia Białystok 07-03-28 C-1
7 e 2 3:31.103 ZYGMUNT Zofia UKS MOSiR Sanok 07-02-05 C-1
1 e 3 2:54.882 TYLMAN Kamila ŁKS Juvenia Białystok 03-10-30 B-2
1 e 3 2:55.279 MAZUR Hanna UKS Orlica Duszniki Zdrój 08-04-09 D-2
2 e 3 2:55.067 MAJEWSKA Ada ŁKS Juvenia Białystok 04-04-17 B-2
2 e 3 3:00.022 BILLER Weronika UKS Short Track MOSiR Giżycko 06-05-28 C-2
3 e 3 2:57.725 DRUMSKA Marta ŁKS Juvenia Białystok 02-04-07 A-2
3 e 3 3:00.090 ŁOKIĆ Pola ŁKS Juvenia Białystok 06-05-30 C-2
4 e 3 2:59.183 WILGA Magdalena AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00-06-03 M-2
4 e 3 3:03.974 JAŻDŻYŃSKA Ada KS Orzeł Elbląg 05-07-21 C-2
5 e 3 3:01.006 KRUTYSZA Julia GKS Stoczniowiec Gdańsk 04-06-01 B-2
5 e 3 3:05.781 ZACHOWICZ Aleksandra ŁKS Juvenia Białystok 06-04-15 C-2
6 e 3 3:10.532 ZAJKOWSKA Aleksandra ŁKS Juvenia Białystok 06-08-13 C-1
7 e 3 3:30.723 FIEDOROWICZ Janina WMKS Olsztyn 06-09-25 C-1
1500 m M
1 F 1 2:24.963 NIEWIŃSKI Michał ŁKS Juvenia Białystok 03-07-12 B-2
1 F 1 2:43.177 BOROWIECKI Jędrzej KS Orzeł Elbląg 02-08-18 A-1
1 F 1 2:56.569 DĘBIŃSKI Bartosz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 07-01-01 C-1
1 F 1 2:58.489 DOŁKOWSKI Mateusz GKS Stoczniowiec Gdańsk 06-01-16 C-2
2 F 1 2:25.169 KRZEMIŃSKI Mateusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02-08-30 A-1
2 F 1 2:43.258 MUCHLADO Adam GKS Stoczniowiec Gdańsk 04-07-30 B-1
2 F 1 2:57.341 MAKUCH Adam ŁKS Juvenia Białystok 06-09-25 C-1
2 F 1 2:59.088 KRAWCZYKOWICZ Bartosz ŁKS Juvenia Białystok 05-08-13 C-2
3 F 1 2:26.105 MIKOŁAJUK Mateusz ŁKS Juvenia Białystok 02-04-02 A-2
3 F 1 2:45.115 EKSTOWICZ Jakub UKS Short Track MOSiR Giżycko 04-03-05 B-2
3 F 1 2:57.509 PALENCEUSZ Dominik ŁKS Juvenia Białystok 06-07-05 C-1
3 F 1 3:00.336 MĄDRY Krzysztof ŁKS Juvenia Białystok 07-02-19 C-1
4 F 1 2:26.750 ANIKIEJ Rafał ŁKS Juvenia Białystok 99-08-13 M-2
4 F 1 2:49.105 SZKIL Piotr ŁKS Juvenia Białystok 02-06-28 A-2
4 F 1 2:57.806 POPŁAWSKI Oskar ŁKS Juvenia Białystok 06-02-22 C-2
4 F 1 3:03.239 DAWIDOWSKI Kamil ŁKS Juvenia Białystok 06-06-28 C-2
5 F 1 2:29.074 KŁUJSZO Ignacy ŁKS Juvenia Białystok 02-04-09 A-2
5 F 1 2:49.111 FILIANOWICZ Filip ŁKS Juvenia Białystok 04-02-24 B-2
5 F 1 2:58.181 HAMANOWICZ Bartosz ŁKS Juvenia Białystok 05-12-08 C-2
5 F 1 3:03.245 MAZURCZYK Łukasz ŁKS Juvenia Białystok 06-08-30 C-1
6 F 1 2:58.628 HYDZIK Sebastian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 97-05-19 S
6 F 1 2:58.642 HYJEK Szymon AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 03-07-09 B-2
6 F 1 3:06.436 KRAUSE Michał KS Orzeł Elbląg 07-05-23 C-1
6 F 1 3:22.240 KARWOWSKI Kornel ŁKS Juvenia Białystok 05-08-13 C-2
7 F 1 3:11.335 MAZIARZ Szymon ŁKS Juvenia Białystok 07-05-25 C-1
7 F 1 3:16.403 PAWŁOWSKI Michał UKS MOSiR Sanok 02-03-23 A-2
1 e 1 2:36.431 ANIKIEJ Rafał ŁKS Juvenia Białystok 99-08-13 M-2
1 e 1 2:59.230 MAKUCH Adam ŁKS Juvenia Białystok 06-09-25 C-1
2 e 1 2:36.607 HYDZIK Sebastian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 97-05-19 S
2 e 1 2:59.288 HAMANOWICZ Bartosz ŁKS Juvenia Białystok 05-12-08 C-2
3 e 1 2:42.570 PAWŁOWSKI Michał UKS MOSiR Sanok 02-03-23 A-2
3 e 1 2:59.389 KRAWCZYKOWICZ Bartosz ŁKS Juvenia Białystok 05-08-13 C-2
4 e 1 2:44.684 FILIANOWICZ Filip ŁKS Juvenia Białystok 04-02-24 B-2
4 e 1 2:59.477 DOŁKOWSKI Mateusz GKS Stoczniowiec Gdańsk 06-01-16 C-2
5 e 1 2:46.339 SAKOWICZ Aleksander UKS Short Track MOSiR Giżycko 05-01-30 B-1
5 e 1 2:59.495 MĄDRY Krzysztof ŁKS Juvenia Białystok 07-02-19 C-1
6 e 1 3:10.844 SZKUDLAREK Filip AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 07-05-06 C-1
6 e 1 3:11.723 RYBAK Arkadiusz KS Orzeł Elbląg 03-06-03 A-1
7 e 1 3:10.875 OLAK Jakub KS Orzeł Elbląg 06-12-20 C-1
7 e 1 3:33.323 WINIARSKI Patryk UKS Błyskawica Domaniewice 03-10-10 B-2
1 e 2 2:30.123 NIEWIŃSKI Michał ŁKS Juvenia Białystok 03-07-12 B-2
1 e 2 2:50.717 DĘBIŃSKI Bartosz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 07-01-01 C-1
2 e 2 2:30.666 NIEŚCIER Karol ŁKS Juvenia Białystok 96-10-22 S
2 e 2 2:51.911 POPŁAWSKI Oskar ŁKS Juvenia Białystok 06-02-22 C-2
3 e 2 2:33.813 BOROWIECKI Jędrzej KS Orzeł Elbląg 02-08-18 A-1
3 e 2 2:52.063 KARWOWSKI Kornel ŁKS Juvenia Białystok 05-08-13 C-2
4 e 2 2:34.900 EKSTOWICZ Jakub UKS Short Track MOSiR Giżycko 04-03-05 B-2
4 e 2 3:00.685 MAZURCZYK Łukasz ŁKS Juvenia Białystok 06-08-30 C-1
5 e 2 2:41.719 HYJEK Szymon AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 03-07-09 B-2
5 e 2 3:09.780 KUROWSKI Oskar ŁKS Juvenia Białystok 05-07-13 C-2
6 e 2 3:04.684 GRABOWICZ Kacper UKS Błyskawica Domaniewice 01-05-04 M-1
1 e 3 2:32.400 KRZEMIŃSKI Mateusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02-08-30 A-1
1 e 3 2:54.530 PALENCEUSZ Dominik ŁKS Juvenia Białystok 06-07-05 C-1
2 e 3 2:32.539 MIKOŁAJUK Mateusz ŁKS Juvenia Białystok 02-04-02 A-2
2 e 3 2:54.678 DOŁKOWSKI Jakub GKS Stoczniowiec Gdańsk 06-01-16 C-2
3 e 3 2:32.892 KŁUJSZO Ignacy ŁKS Juvenia Białystok 02-04-09 A-2
3 e 3 2:54.725 DAWIDOWSKI Kamil ŁKS Juvenia Białystok 06-06-28 C-2
4 e 3 2:36.958 MUCHLADO Adam GKS Stoczniowiec Gdańsk 04-07-30 B-1
4 e 3 2:55.404 KRAUSE Michał KS Orzeł Elbląg 07-05-23 C-1
5 e 3 2:45.084 SZKIL Piotr ŁKS Juvenia Białystok 02-06-28 A-2
5 e 3 2:58.793 MAZIARZ Szymon ŁKS Juvenia Białystok 07-05-25 C-1
6 e 3 2:53.618 STOSIK Jan KS Orzeł Elbląg 05-05-09 B-1
6 e 3 3:28.137 MĄDRY Wojciech ŁKS Juvenia Białystok 07-02-19 C-1
7 e 3 2:55.744 PAWEŁKOWICZ Artur UKS Błyskawica Domaniewice 98-08-05 M-3
111 m K
1 F 1 19.602 SAKOWICZ Judyta UKS Short Track MOSiR Giżycko 11-11-12 F-2
2 F 1 19.728 SZAŁAJKO Aleksandra UKS MOSiR Sanok 12-03-30 F-2
3 F 1 20.341 RATAJEWSKA Oliwia UKS MOSiR Sanok 11-11-02 F-2

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 0.25387597084045 sekund