Sanok 2020-09-27
Ogólnopolskie Zawody Rankingowe - Puchar Polski 1
222 m K
1 F 1 34.332 SAKOWICZ Judyta UKS Short Track MOSiR Giżycko 11-11-12 F-2
2 F 1 36.666 SZAŁAJKO Aleksandra UKS MOSiR Sanok 12-03-30 F-2
3 F 1 36.869 RATAJEWSKA Oliwia UKS MOSiR Sanok 11-11-02 F-2
333 m K
1 F 1 36.596 PAŃCZYSZYN Amelia UKS Orlica Duszniki Zdrój 09-08-18 E-2
1 F 1 41.566 PIĄTEK Zofia UKS Short Track MOSiR Giżycko 11-06-04 E-1
2 F 1 37.498 JABŁOŃSKA Aleksandra UKS Orlica Duszniki Zdrój 10-03-14 E-2
2 F 1 41.690 WAWER Julia UKS Short Track MOSiR Giżycko 11-02-17 E-1
3 F 1 40.063 POPŁAWSKA-TABORDA Aurelia UKS Szóstka Białystok 09-07-24 E-2
3 F 1 42.468 JARMOC Natalia UKS Juvenia Białystok 09-07-17 E-2
4 F 1 40.130 SZYMCZUK Laura UKS Juvenia Białystok 09-11-04 E-2
4 F 1 43.666 ANTONOWICZ Alicja WMKS Olsztyn 09-11-16 E-2
5 F 1 41.547 ZIĘCINA Natalia UKS Orlica Duszniki Zdrój 10-06-12 E-2
5 F 1 53.909 OSTROWSKA Antonina UKS Orlica Duszniki Zdrój 10-07-30 E-1
1 ½F 1 38.604 JABŁOŃSKA Aleksandra UKS Orlica Duszniki Zdrój 10-03-14 E-2
2 ½F 1 39.533 POPŁAWSKA-TABORDA Aurelia UKS Szóstka Białystok 09-07-24 E-2
3 ½F 1 40.628 SZYMCZUK Laura UKS Juvenia Białystok 09-11-04 E-2
4 ½F 1 42.112 JARMOC Natalia UKS Juvenia Białystok 09-07-17 E-2
5 ½F 1 44.913 OSTROWSKA Antonina UKS Orlica Duszniki Zdrój 10-07-30 E-1
1 ½F 2 36.459 PAŃCZYSZYN Amelia UKS Orlica Duszniki Zdrój 09-08-18 E-2
2 ½F 2 40.167 ZIĘCINA Natalia UKS Orlica Duszniki Zdrój 10-06-12 E-2
3 ½F 2 41.706 PIĄTEK Zofia UKS Short Track MOSiR Giżycko 11-06-04 E-1
4 ½F 2 41.960 WAWER Julia UKS Short Track MOSiR Giżycko 11-02-17 E-1
5 ½F 2 44.874 ANTONOWICZ Alicja WMKS Olsztyn 09-11-16 E-2
1 e 1 39.107 JABŁOŃSKA Aleksandra UKS Orlica Duszniki Zdrój 10-03-14 E-2
2 e 1 41.230 SZYMCZUK Laura UKS Juvenia Białystok 09-11-04 E-2
3 e 1 43.412 ANTONOWICZ Alicja WMKS Olsztyn 09-11-16 E-2
4 e 1 54.585 DEMIANIUK Ewa UKS Juvenia Białystok 10-04-29 E-2
5 e 1 56.636 RADZIKOWSKA Victoria UKS Błyskawica Domaniewice 10-07-13 E-1
1 e 2 40.788 POPŁAWSKA-TABORDA Aurelia UKS Szóstka Białystok 09-07-24 E-2
2 e 2 41.556 PIĄTEK Zofia UKS Short Track MOSiR Giżycko 11-06-04 E-1
3 e 2 43.735 OSTROWSKA Antonina UKS Orlica Duszniki Zdrój 10-07-30 E-1
4 e 2 44.032 FALKOWSKA Weronika UKS Juvenia Białystok 09-09-22 E-2
1 e 3 37.619 PAŃCZYSZYN Amelia UKS Orlica Duszniki Zdrój 09-08-18 E-2
2 e 3 42.406 JARMOC Natalia UKS Juvenia Białystok 09-07-17 E-2
3 e 3 47.163 YÜKSEK Zuzanna GKS Stoczniowiec Gdańsk 10-06-23 E-2
4 e 3 51.851 MAKAREWICZ Bianka UKS Szóstka Białystok 10-07-21 E-1
5 e 3 56.803 ŁYCZKOWSKA Olga UKS Juvenia Białystok 09-08-23 E-2
1 e 4 41.166 ZIĘCINA Natalia UKS Orlica Duszniki Zdrój 10-06-12 E-2
2 e 4 41.503 WAWER Julia UKS Short Track MOSiR Giżycko 11-02-17 E-1
3 e 4 46.117 RYDZEWSKA Julia UKS Szóstka Białystok 10-09-26 E-1
4 e 4 51.450 ŁUPIŃSKA Karina UKS Juvenia Białystok 09-11-24 E-2
333 m M
1 F 1 39.017 HYJEK Filip AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 09-07-27 E-2
1 F 1 41.116 WYSOKIŃSKI Paweł UKS Olivia 17 Gdańsk 11-03-04 E-1
2 F 1 41.525 ANDRZEJEWSKI Aleksander UKS Juvenia Białystok 09-07-13 E-2
2 F 1 53.926 HERMANOWICZ Filip UKS Juvenia Białystok 10-03-02 E-2
3 F 1 43.677 MOSKWA Nataniel UKS Juvenia Białystok 09-08-07 E-2
4 F 1 44.687 MAŁUS Cyprian UKS Juvenia Białystok 09-09-07 E-2
5 F 1 45.494 TARASIUK Patryk UKS Szóstka Białystok 09-09-09 E-2
1 e 1 41.527 ANDRZEJEWSKI Aleksander UKS Juvenia Białystok 09-07-13 E-2
2 e 1 44.122 MAŁUS Cyprian UKS Juvenia Białystok 09-09-07 E-2
3 e 1 46.032 WYSOKIŃSKI Paweł UKS Olivia 17 Gdańsk 11-03-04 E-1
1 e 2 39.925 HYJEK Filip AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 09-07-27 E-2
2 e 2 43.781 MOSKWA Nataniel UKS Juvenia Białystok 09-08-07 E-2
3 e 2 45.947 TARASIUK Patryk UKS Szóstka Białystok 09-09-09 E-2
4 e 2 54.344 HERMANOWICZ Filip UKS Juvenia Białystok 10-03-02 E-2
1000 m K
1 F 1 1:39.249 MAZUR Hanna UKS Orlica Duszniki Zdrój 08-04-09 D-2
1 F 1 1:44.821 KRUTYSZA Julia GKS Stoczniowiec Gdańsk 04-06-01 B-2
1 F 1 1:47.932 ALBAŃSKA Liliana AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 05-10-08 C-2
1 F 1 1:52.513 SOKOŁOWSKA Hanna ŁKS Juvenia Białystok 03-06-03 A-1
2 F 1 1:40.502 ORZEPOWSKA Hanna ŁKS Juvenia Białystok 05-11-23 C-2
2 F 1 1:45.525 BOGDANOWICZ Agnieszka ŁKS Juvenia Białystok 05-02-04 B-1
2 F 1 1:48.357 KOTOWSKA Marta GKS Stoczniowiec Gdańsk 06-06-28 C-2
2 F 1 1:52.653 TKACZUK Wiktoria AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02-05-21 A-2
3 F 1 1:40.608 WAWER Michalina UKS Short Track MOSiR Giżycko 06-10-03 C-1
3 F 1 1:49.405 JAŻDŻYŃSKA Ada KS Orzeł Elbląg 05-07-21 C-2
3 F 1 1:52.818 CZABAN Aleksandra ŁKS Juvenia Białystok 03-07-10 B-2
3 F 1 2:04.506 CHILIMONIUK Kinga ŁKS Juvenia Białystok 04-10-29 B-1
4 F 1 1:42.107 GRUDYSZ Malwina UKS Orlica Duszniki Zdrój 05-10-21 C-2
4 F 1 1:52.260 NOWAKOWSKA Amelia KS Orzeł Elbląg 07-03-30 C-1
4 F 1 1:52.987 MAJEWSKA Ada ŁKS Juvenia Białystok 04-04-17 B-2
4 F 1 2:24.318 MAZUR Emma UKS MOSiR Sanok 04-03-10 B-2
5 F 1 1:49.325 BILLER Weronika UKS Short Track MOSiR Giżycko 06-05-28 C-2
5 F 1 1:57.192 DRUMSKA Marta ŁKS Juvenia Białystok 02-04-07 A-2
1 ½F 1 1:37.733 TKACZUK Wiktoria AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02-05-21 A-2
1 ½F 1 1:45.049 WAWER Michalina UKS Short Track MOSiR Giżycko 06-10-03 C-1
2 ½F 1 1:38.733 CZABAN Aleksandra ŁKS Juvenia Białystok 03-07-10 B-2
2 ½F 1 1:45.097 ORZEPOWSKA Hanna ŁKS Juvenia Białystok 05-11-23 C-2
3 ½F 1 1:40.733 DRUMSKA Marta ŁKS Juvenia Białystok 02-04-07 A-2
3 ½F 1 1:45.252 GRUDYSZ Malwina UKS Orlica Duszniki Zdrój 05-10-21 C-2
4 ½F 1 1:40.858 BOGDANOWICZ Agnieszka ŁKS Juvenia Białystok 05-02-04 B-1
4 ½F 1 1:45.694 ALBAŃSKA Liliana AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 05-10-08 C-2
5 ½F 1 1:44.075 MAZUR Emma UKS MOSiR Sanok 04-03-10 B-2
5 ½F 1 1:51.459 NOWAKOWSKA Amelia KS Orzeł Elbląg 07-03-30 C-1
1 ½F 2 1:38.749 SOKOŁOWSKA Hanna ŁKS Juvenia Białystok 03-06-03 A-1
1 ½F 2 1:49.440 MAZUR Hanna UKS Orlica Duszniki Zdrój 08-04-09 D-2
2 ½F 2 1:39.172 MAJEWSKA Ada ŁKS Juvenia Białystok 04-04-17 B-2
2 ½F 2 1:53.130 BILLER Weronika UKS Short Track MOSiR Giżycko 06-05-28 C-2
3 ½F 2 1:42.364 CHILIMONIUK Kinga ŁKS Juvenia Białystok 04-10-29 B-1
3 ½F 2 1:53.131 JAŻDŻYŃSKA Ada KS Orzeł Elbląg 05-07-21 C-2
4 ½F 2 1:42.525 WILGA Magdalena AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00-06-03 M-2
4 ½F 2 1:54.476 KOTOWSKA Marta GKS Stoczniowiec Gdańsk 06-06-28 C-2
5 ½F 2 1:43.493 KRUTYSZA Julia GKS Stoczniowiec Gdańsk 04-06-01 B-2
1 e 1 1:47.308 TKACZUK Wiktoria AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02-05-21 A-2
1 e 1 1:55.399 GRUDYSZ Malwina UKS Orlica Duszniki Zdrój 05-10-21 C-2
2 e 1 1:47.777 MAJEWSKA Ada ŁKS Juvenia Białystok 04-04-17 B-2
2 e 1 1:56.511 BILLER Weronika UKS Short Track MOSiR Giżycko 06-05-28 C-2
3 e 1 1:57.995 DAKOWICZ Adrianna ŁKS Juvenia Białystok 05-03-08 B-1
3 e 1 1:59.244 SKARŻYŃSKA Julia ŁKS Juvenia Białystok 06-09-21 C-1
4 e 1 2:13.482 FIEDOROWICZ Janina WMKS Olsztyn 06-09-25 C-1
4 e 1 2:16.823 PARCZEWSKA Karolina ŁKS Juvenia Białystok 04-10-05 B-1
1 e 2 1:44.970 ORZEPOWSKA Hanna ŁKS Juvenia Białystok 05-11-23 C-2
1 e 2 1:49.749 SOKOŁOWSKA Hanna ŁKS Juvenia Białystok 03-06-03 A-1
2 e 2 1:47.251 KOTOWSKA Marta GKS Stoczniowiec Gdańsk 06-06-28 C-2
2 e 2 1:50.112 BOGDANOWICZ Agnieszka ŁKS Juvenia Białystok 05-02-04 B-1
3 e 2 1:49.395 NOWAKOWSKA Amelia KS Orzeł Elbląg 07-03-30 C-1
3 e 2 1:50.324 WILGA Magdalena AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00-06-03 M-2
4 e 2 1:52.885 ZACHOWICZ Aleksandra ŁKS Juvenia Białystok 06-04-15 C-2
4 e 2 2:31.912 RADZIKOWSKA Nikola UKS Błyskawica Domaniewice 02-03-18 A-2
5 e 2 2:01.255 GĄTARSKA Aleksandra WMKS Olsztyn 06-10-10 C-1
6 e 2 2:13.664 ZYGMUNT Zofia UKS MOSiR Sanok 07-02-05 C-1
1 e 3 1:45.362 CZABAN Aleksandra ŁKS Juvenia Białystok 03-07-10 B-2
1 e 3 1:50.459 WAWER Michalina UKS Short Track MOSiR Giżycko 06-10-03 C-1
2 e 3 1:45.465 DRUMSKA Marta ŁKS Juvenia Białystok 02-04-07 A-2
2 e 3 1:50.621 ŁOKIĆ Pola ŁKS Juvenia Białystok 06-05-30 C-2
3 e 3 1:46.686 KRUTYSZA Julia GKS Stoczniowiec Gdańsk 04-06-01 B-2
3 e 3 1:52.171 JAŻDŻYŃSKA Ada KS Orzeł Elbląg 05-07-21 C-2
4 e 3 1:49.336 LISEK Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 04-05-12 B-2
4 e 3 1:59.013 ZAJKOWSKA Aleksandra ŁKS Juvenia Białystok 06-08-13 C-1
5 e 3 2:02.151 BIELICKA Natalia GKS Stoczniowiec Gdańsk 06-10-03 C-1
6 e 3 2:02.308 KAMIŃSKA Nicolla UKS Orlica Duszniki Zdrój 06-01-02 C-2
1 e 4 1:52.246 MAZUR Hanna UKS Orlica Duszniki Zdrój 08-04-09 D-2
1 e 4 2:00.114 CHILIMONIUK Kinga ŁKS Juvenia Białystok 04-10-29 B-1
2 e 4 1:54.326 ALBAŃSKA Liliana AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 05-10-08 C-2
2 e 4 2:03.890 MAZUR Emma UKS MOSiR Sanok 04-03-10 B-2
3 e 4 1:54.640 FALKOWSKA Anna ŁKS Juvenia Białystok 07-06-08 C-1
4 e 4 2:01.481 POLAK Izabela ŁKS Juvenia Białystok 06-05-29 C-2
5 e 4 2:03.865 RUTKOWSKA Gabriela ŁKS Juvenia Białystok 07-03-28 C-1
1000 m M
1 F 1 1:30.137 KRZEMIŃSKI Mateusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02-08-30 A-1
1 F 1 1:32.272 HYDZIK Sebastian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 97-05-19 S
1 F 1 1:36.701 DĘBIŃSKI Bartosz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 07-01-01 C-1
1 F 1 1:39.131 KUROWSKI Oskar ŁKS Juvenia Białystok 05-07-13 C-2
2 F 1 1:30.937 MIKOŁAJUK Mateusz ŁKS Juvenia Białystok 02-04-02 A-2
2 F 1 1:32.497 NIEŚCIER Karol ŁKS Juvenia Białystok 96-10-22 S
2 F 1 1:37.285 PALENCEUSZ Dominik ŁKS Juvenia Białystok 06-07-05 C-1
2 F 1 1:39.445 KARWOWSKI Kornel ŁKS Juvenia Białystok 05-08-13 C-2
3 F 1 1:31.398 BOROWIECKI Jędrzej KS Orzeł Elbląg 02-08-18 A-1
3 F 1 1:34.414 KŁUJSZO Ignacy ŁKS Juvenia Białystok 02-04-09 A-2
3 F 1 1:37.390 KRAWCZYKOWICZ Bartosz ŁKS Juvenia Białystok 05-08-13 C-2
3 F 1 1:48.186 DOŁKOWSKI Jakub GKS Stoczniowiec Gdańsk 06-01-16 C-2
4 F 1 1:34.348 MUCHLADO Adam GKS Stoczniowiec Gdańsk 04-07-30 B-1
4 F 1 1:38.137 POPŁAWSKI Oskar ŁKS Juvenia Białystok 06-02-22 C-2
4 F 1 1:49.896 DOŁKOWSKI Mateusz GKS Stoczniowiec Gdańsk 06-01-16 C-2
4 F 1 2:04.452 EKSTOWICZ Jakub UKS Short Track MOSiR Giżycko 04-03-05 B-2
5 F 1 2:06.688 MAKUCH Adam ŁKS Juvenia Białystok 06-09-25 C-1
5 F 1 2:17.220 NIEWIŃSKI Michał ŁKS Juvenia Białystok 03-07-12 B-2
1 ½F 1 1:34.388 KŁUJSZO Ignacy ŁKS Juvenia Białystok 02-04-09 A-2
1 ½F 1 1:38.713 PALENCEUSZ Dominik ŁKS Juvenia Białystok 06-07-05 C-1
2 ½F 1 1:35.429 EKSTOWICZ Jakub UKS Short Track MOSiR Giżycko 04-03-05 B-2
2 ½F 1 1:39.243 MAKUCH Adam ŁKS Juvenia Białystok 06-09-25 C-1
3 ½F 1 1:36.997 MUCHLADO Adam GKS Stoczniowiec Gdańsk 04-07-30 B-1
3 ½F 1 1:39.291 POPŁAWSKI Oskar ŁKS Juvenia Białystok 06-02-22 C-2
4 ½F 1 1:39.377 KARWOWSKI Kornel ŁKS Juvenia Białystok 05-08-13 C-2
5 ½F 1 1:40.192 KUROWSKI Oskar ŁKS Juvenia Białystok 05-07-13 C-2
4 ½F 1 advanced NIEWIŃSKI Michał ŁKS Juvenia Białystok 03-07-12 B-2
1 ½F 2 1:29.785 HYDZIK Sebastian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 97-05-19 S
1 ½F 2 1:56.224 KRAWCZYKOWICZ Bartosz ŁKS Juvenia Białystok 05-08-13 C-2
2 ½F 2 1:29.872 NIEŚCIER Karol ŁKS Juvenia Białystok 96-10-22 S
2 ½F 2 1:56.258 DĘBIŃSKI Bartosz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 07-01-01 C-1
3 ½F 2 1:30.353 MIKOŁAJUK Mateusz ŁKS Juvenia Białystok 02-04-02 A-2
3 ½F 2 1:57.927 DOŁKOWSKI Mateusz GKS Stoczniowiec Gdańsk 06-01-16 C-2
4 ½F 2 1:32.372 BOROWIECKI Jędrzej KS Orzeł Elbląg 02-08-18 A-1
4 ½F 2 1:58.285 HAMANOWICZ Bartosz ŁKS Juvenia Białystok 05-12-08 C-2
5 ½F 2 1:52.205 KRZEMIŃSKI Mateusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02-08-30 A-1
5 ½F 2 2:14.425 DOŁKOWSKI Jakub GKS Stoczniowiec Gdańsk 06-01-16 C-2
1 e 1 1:32.316 KRZEMIŃSKI Mateusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02-08-30 A-1
1 e 1 1:52.587 POPŁAWSKI Oskar ŁKS Juvenia Białystok 06-02-22 C-2
2 e 1 1:32.402 NIEŚCIER Karol ŁKS Juvenia Białystok 96-10-22 S
2 e 1 1:52.789 DOŁKOWSKI Jakub GKS Stoczniowiec Gdańsk 06-01-16 C-2
3 e 1 1:35.968 PAWŁOWSKI Michał UKS MOSiR Sanok 02-03-23 A-2
3 e 1 1:52.849 MAKUCH Adam ŁKS Juvenia Białystok 06-09-25 C-1
4 e 1 1:50.174 STOSIK Jan KS Orzeł Elbląg 05-05-09 B-1
4 e 1 1:57.299 MAZURCZYK Łukasz ŁKS Juvenia Białystok 06-08-30 C-1
5 e 1 1:52.447 GRABOWICZ Kacper UKS Błyskawica Domaniewice 01-05-04 M-1
5 e 1 1:58.150 OLAK Jakub KS Orzeł Elbląg 06-12-20 C-1
1 e 2 1:34.247 NIEWIŃSKI Michał ŁKS Juvenia Białystok 03-07-12 B-2
1 e 2 1:54.796 PALENCEUSZ Dominik ŁKS Juvenia Białystok 06-07-05 C-1
2 e 2 1:34.306 HYDZIK Sebastian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 97-05-19 S
2 e 2 1:54.925 HAMANOWICZ Bartosz ŁKS Juvenia Białystok 05-12-08 C-2
3 e 2 1:35.542 BOROWIECKI Jędrzej KS Orzeł Elbląg 02-08-18 A-1
3 e 2 1:58.186 MAZIARZ Szymon ŁKS Juvenia Białystok 07-05-25 C-1
4 e 2 1:40.774 SZKIL Piotr ŁKS Juvenia Białystok 02-06-28 A-2
4 e 2 2:12.143 SZKUDLAREK Filip AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 07-05-06 C-1
5 e 2 2:16.349 WINIARSKI Patryk UKS Błyskawica Domaniewice 03-10-10 B-2
5 e 2 2:24.645 KOPER Piotr UKS Błyskawica Domaniewice 07-05-10 C-1
1 e 3 1:34.612 ANIKIEJ Rafał ŁKS Juvenia Białystok 99-08-13 M-2
1 e 3 1:57.088 KUROWSKI Oskar ŁKS Juvenia Białystok 05-07-13 C-2
2 e 3 1:39.503 MUCHLADO Adam GKS Stoczniowiec Gdańsk 04-07-30 B-1
2 e 3 1:59.576 DOŁKOWSKI Mateusz GKS Stoczniowiec Gdańsk 06-01-16 C-2
3 e 3 1:41.844 FILIANOWICZ Filip ŁKS Juvenia Białystok 04-02-24 B-2
3 e 3 1:59.648 MĄDRY Krzysztof ŁKS Juvenia Białystok 07-02-19 C-1
4 e 3 1:42.479 SAKOWICZ Aleksander UKS Short Track MOSiR Giżycko 05-01-30 B-1
4 e 3 2:03.458 KRAUSE Michał KS Orzeł Elbląg 07-05-23 C-1
5 e 3 1:48.855 RYBAK Arkadiusz KS Orzeł Elbląg 03-06-03 A-1
5 e 3 2:19.897 DAWIDOWSKI Kamil ŁKS Juvenia Białystok 06-06-28 C-2
6 e 3 2:29.629 MROCZKOWSKI Wiktor UKS Błyskawica Domaniewice 03-03-03 A-1
1 e 4 1:33.146 MIKOŁAJUK Mateusz ŁKS Juvenia Białystok 02-04-02 A-2
1 e 4 1:43.176 DĘBIŃSKI Bartosz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 07-01-01 C-1
2 e 4 1:33.222 KŁUJSZO Ignacy ŁKS Juvenia Białystok 02-04-09 A-2
2 e 4 1:43.785 KARWOWSKI Kornel ŁKS Juvenia Białystok 05-08-13 C-2
3 e 4 1:34.968 EKSTOWICZ Jakub UKS Short Track MOSiR Giżycko 04-03-05 B-2
3 e 4 1:43.962 KRAWCZYKOWICZ Bartosz ŁKS Juvenia Białystok 05-08-13 C-2
4 e 4 1:38.122 HYJEK Szymon AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 03-07-09 B-2
4 e 4 1:49.848 MĄDRY Wojciech ŁKS Juvenia Białystok 07-02-19 C-1
5 e 4 2:03.765 PAWEŁKOWICZ Artur UKS Błyskawica Domaniewice 98-08-05 M-3
5 e 4 2:21.939 ABRAMOWICZ Antoni UKS Błyskawica Domaniewice 07-04-24 C-1
777 m K
1 F 1 1:20.260 WOŹNIAK Kornelia UKS Orlica Duszniki Zdrój 07-11-21 D-2
1 F 1 1:25.723 DASZUTA Daria UKS Juvenia Białystok 09-06-25 D-1
2 F 1 1:21.508 BOOS Amelia UKS Orlica Duszniki Zdrój 07-07-19 D-2
2 F 1 1:25.771 KOGUT Julia UKS MOSiR Sanok 08-05-16 D-2
3 F 1 1:24.620 SKRZYPKOWSKA Hanna UKS Szóstka Białystok 08-04-26 D-2
3 F 1 1:26.341 GÓRKA Martyna KS Orzeł Elbląg 08-04-28 D-2
4 F 1 1:25.666 GIWER Maja UKS Szóstka Białystok 07-08-20 D-2
4 F 1 1:27.978 KISIELEWSKA Kaja UKS Short Track MOSiR Giżycko 08-05-22 D-2
5 F 1 1:26.844 MACIEJEWSKA Wiktoria UKS Juvenia Białystok 08-08-05 D-1
5 F 1 1:28.254 MIERZEJEWSKA Julia WMKS Olsztyn 07-10-19 D-2
1 ½F 1 1:25.085 WOŹNIAK Kornelia UKS Orlica Duszniki Zdrój 07-11-21 D-2
2 ½F 1 1:27.782 GIWER Maja UKS Szóstka Białystok 07-08-20 D-2
3 ½F 1 1:27.929 MACIEJEWSKA Wiktoria UKS Juvenia Białystok 08-08-05 D-1
4 ½F 1 1:29.035 MIERZEJEWSKA Julia WMKS Olsztyn 07-10-19 D-2
1 ½F 2 1:27.639 BOOS Amelia UKS Orlica Duszniki Zdrój 07-07-19 D-2
2 ½F 2 1:27.933 SKRZYPKOWSKA Hanna UKS Szóstka Białystok 08-04-26 D-2
3 ½F 2 1:28.060 KOGUT Julia UKS MOSiR Sanok 08-05-16 D-2
4 ½F 2 1:28.100 GÓRKA Martyna KS Orzeł Elbląg 08-04-28 D-2
5 ½F 2 1:29.003 KISIELEWSKA Kaja UKS Short Track MOSiR Giżycko 08-05-22 D-2
1 ¼F 1 1:28.437 BOOS Amelia UKS Orlica Duszniki Zdrój 07-07-19 D-2
2 ¼F 1 1:29.437 GÓRKA Martyna KS Orzeł Elbląg 08-04-28 D-2
3 ¼F 1 1:32.472 MIEZIO Zofia UKS Juvenia Białystok 09-03-02 D-1
4 ¼F 1 1:35.283 ZAJCZYK Wiktoria UKS Juvenia Białystok 08-07-24 D-1
5 ¼F 1 1:35.391 WOŹNIEWSKA Laura UKS Szóstka Białystok 08-07-25 D-1
1 ¼F 2 1:22.408 WOŹNIAK Kornelia UKS Orlica Duszniki Zdrój 07-11-21 D-2
2 ¼F 2 1:27.879 KISIELEWSKA Kaja UKS Short Track MOSiR Giżycko 08-05-22 D-2
3 ¼F 2 1:28.770 MACIEJEWSKA Wiktoria UKS Juvenia Białystok 08-08-05 D-1
4 ¼F 2 1:29.580 SIDOROWICZ Zuzanna UKS Szóstka Białystok 07-10-23 D-2
5 ¼F 2 1:29.723 ROCKA Maja UKS MOSiR Sanok 09-02-14 D-1
1 ¼F 3 1:26.569 SKRZYPKOWSKA Hanna UKS Szóstka Białystok 08-04-26 D-2
2 ¼F 3 1:27.402 KOGUT Julia UKS MOSiR Sanok 08-05-16 D-2
3 ¼F 3 1:29.220 MIERZEJEWSKA Julia WMKS Olsztyn 07-10-19 D-2
4 ¼F 3 1:37.074 KANIA Milena UKS Szóstka Białystok 09-01-28 D-1
5 ¼F 3 1:39.781 SAKOWICZ Milena UKS Short Track MOSiR Giżycko 09-05-27 D-1
1 ¼F 4 1:31.194 GIWER Maja UKS Szóstka Białystok 07-08-20 D-2
2 ¼F 4 1:31.362 DASZUTA Daria UKS Juvenia Białystok 09-06-25 D-1
3 ¼F 4 1:32.967 ZALEWSKA Judyta UKS Juvenia Białystok 08-11-21 D-1
4 ¼F 4 1:33.069 SZAŁAJKO Patrycja UKS MOSiR Sanok 07-07-18 D-2
5 ¼F 4 2:00.870 KOMOROWSKA Karolina GKS Stoczniowiec Gdańsk 07-07-31 D-2
1 e 1 1:30.365 GÓRKA Martyna KS Orzeł Elbląg 08-04-28 D-2
2 e 1 1:30.907 KISIELEWSKA Kaja UKS Short Track MOSiR Giżycko 08-05-22 D-2
3 e 1 1:42.348 SKARŻYŃSKA Maria UKS Juvenia Białystok 08-08-29 D-1
4 e 1 1:42.499 FILIPCZUK-ŻAMOJDA Julia UKS Szóstka Białystok 08-10-23 D-1
5 e 1 1:45.946 ANTONOWICZ Patrycja WMKS Olsztyn 08-05-08 D-2
6 e 1 2:01.111 DYBIEC Kinga UKS Szóstka Białystok 09-02-10 D-1
1 e 2 1:25.930 WOŹNIAK Kornelia UKS Orlica Duszniki Zdrój 07-11-21 D-2
2 e 2 1:34.512 KANIA Milena UKS Szóstka Białystok 09-01-28 D-1
3 e 2 1:36.052 ZAJCZYK Wiktoria UKS Juvenia Białystok 08-07-24 D-1
4 e 2 1:40.505 MALINOWSKA Małgorzata UKS Juvenia Białystok 08-08-01 D-1
5 e 2 1:44.247 BIEŁOWIEŻEC Zuzanna WMKS Olsztyn 08-10-08 D-1
1 e 3 1:28.193 SKRZYPKOWSKA Hanna UKS Szóstka Białystok 08-04-26 D-2
2 e 3 1:35.080 SAKOWICZ Milena UKS Short Track MOSiR Giżycko 09-05-27 D-1
3 e 3 1:35.329 KOMOROWSKA Karolina GKS Stoczniowiec Gdańsk 07-07-31 D-2
4 e 3 1:40.119 RUTKOWSKA Zuzanna UKS Juvenia Białystok 08-12-29 D-1
5 e 3 1:50.787 TYBORSKA Amelia WMKS Olsztyn 08-06-26 D-2
1 e 4 1:26.630 BOOS Amelia UKS Orlica Duszniki Zdrój 07-07-19 D-2
2 e 4 1:34.070 SZAŁAJKO Patrycja UKS MOSiR Sanok 07-07-18 D-2
3 e 4 1:35.195 ZALEWSKA Judyta UKS Juvenia Białystok 08-11-21 D-1
4 e 4 1:42.038 JAMIOŁKOWSKA Magdalena UKS Szóstka Białystok 08-11-22 D-1
5 e 4 1:42.254 CHODAKOWSKA Nika UKS Szóstka Białystok 07-12-03 D-2
1 e 5 1:28.777 DASZUTA Daria UKS Juvenia Białystok 09-06-25 D-1
2 e 5 1:32.289 ROCKA Maja UKS MOSiR Sanok 09-02-14 D-1
3 e 5 1:35.822 WOŹNIEWSKA Laura UKS Szóstka Białystok 08-07-25 D-1
4 e 5 1:42.496 PAKUŁA Kornelia UKS Juvenia Białystok 08-10-15 D-1
5 e 5 1:42.776 ROMANOWSKA Maria GKS Stoczniowiec Gdańsk 08-02-28 D-2
6 e 5 1:46.236 DOMEJKO Alicja WMKS Olsztyn 08-09-12 D-1
1 e 6 1:29.225 KOGUT Julia UKS MOSiR Sanok 08-05-16 D-2
2 e 6 1:30.083 MACIEJEWSKA Wiktoria UKS Juvenia Białystok 08-08-05 D-1
3 e 6 1:30.521 SIDOROWICZ Zuzanna UKS Szóstka Białystok 07-10-23 D-2
4 e 6 1:35.598 MAJEWSKA Laura UKS Juvenia Białystok 08-06-18 D-2
5 e 6 1:38.961 FINC Natalia UKS Orlica Duszniki Zdrój 08-10-27 D-1
6 e 6 1:40.117 KUKLIŃSKA Martyna GKS Stoczniowiec Gdańsk 08-07-17 D-1
1 e 7 1:30.969 GIWER Maja UKS Szóstka Białystok 07-08-20 D-2
2 e 7 1:31.924 MIERZEJEWSKA Julia WMKS Olsztyn 07-10-19 D-2
3 e 7 1:32.909 MIEZIO Zofia UKS Juvenia Białystok 09-03-02 D-1
4 e 7 1:35.785 WITT Karolina GKS Stoczniowiec Gdańsk 08-06-30 D-2
5 e 7 1:36.852 DRĄGOWSKA Zuzanna UKS Juvenia Białystok 08-12-31 D-1
6 e 7 1:55.448 CHARKIEWICZ Nikola UKS Szóstka Białystok 09-01-23 D-1
777 m M
1 F 1 1:19.538 PALENCEUSZ Patryk UKS Szóstka Białystok 07-09-25 D-2
1 F 1 1:28.040 RICHTER Aleksander WMKS Olsztyn 08-05-22 D-2
2 F 1 1:21.435 ŁAMASZ Adam UKS Orlica Duszniki Zdrój 08-09-03 D-1
2 F 1 1:30.530 OSTROWSKI Jakub UKS Football Academy Opole 07-08-06 D-2
3 F 1 1:24.318 NOWAK Jakub UKS Short Track MOSiR Giżycko 08-03-03 D-2
3 F 1 1:32.289 PIĄTEK Łukasz UKS Short Track MOSiR Giżycko 08-09-26 D-1
4 F 1 1:26.598 HRYNIEWICZ Tymon KS Orzeł Elbląg 08-03-27 D-2
4 F 1 1:34.725 GÓRNICKI Piotr WMKS Olsztyn 07-08-04 D-2
5 F 1 1:27.192 STEFANOWSKI Mateusz UKS Short Track MOSiR Giżycko 07-09-15 D-2
5 F 1 1:37.219 KWIATKOWSKI Patryk UKS Szóstka Białystok 08-10-14 D-1
1 ½F 1 1:25.641 ŁAMASZ Adam UKS Orlica Duszniki Zdrój 08-09-03 D-1
2 ½F 1 1:27.071 HRYNIEWICZ Tymon KS Orzeł Elbląg 08-03-27 D-2
3 ½F 1 1:28.724 OSTROWSKI Jakub UKS Football Academy Opole 07-08-06 D-2
4 ½F 1 1:28.815 RICHTER Aleksander WMKS Olsztyn 08-05-22 D-2
5 ½F 1 1:32.912 GÓRNICKI Piotr WMKS Olsztyn 07-08-04 D-2
1 ½F 2 1:22.611 PALENCEUSZ Patryk UKS Szóstka Białystok 07-09-25 D-2
2 ½F 2 1:25.027 NOWAK Jakub UKS Short Track MOSiR Giżycko 08-03-03 D-2
3 ½F 2 1:27.001 STEFANOWSKI Mateusz UKS Short Track MOSiR Giżycko 07-09-15 D-2
4 ½F 2 1:33.755 PIĄTEK Łukasz UKS Short Track MOSiR Giżycko 08-09-26 D-1
5 ½F 2 1:36.612 KWIATKOWSKI Patryk UKS Szóstka Białystok 08-10-14 D-1
1 e 1 1:32.304 HRYNIEWICZ Tymon KS Orzeł Elbląg 08-03-27 D-2
2 e 1 1:32.481 RICHTER Aleksander WMKS Olsztyn 08-05-22 D-2
3 e 1 1:43.482 IZBICKI Franciszek UKS Szóstka Białystok 09-01-28 D-1
4 e 1 1:48.299 DE HAAN Kacper UKS Juvenia Białystok 09-06-24 D-1
1 e 2 1:29.278 NOWAK Jakub UKS Short Track MOSiR Giżycko 08-03-03 D-2
2 e 2 1:31.178 OSTROWSKI Jakub UKS Football Academy Opole 07-08-06 D-2
3 e 2 1:36.806 KWIATKOWSKI Patryk UKS Szóstka Białystok 08-10-14 D-1
4 e 2 1:41.592 DOMBEK Franciszek UKS Juvenia Białystok 08-10-05 D-1
5 e 2 1:43.272 BEDNARZ Jakub UKS Orlica Duszniki Zdrój 09-06-11 D-1
1 e 3 1:26.502 PALENCEUSZ Patryk UKS Szóstka Białystok 07-09-25 D-2
2 e 3 1:35.308 PIĄTEK Łukasz UKS Short Track MOSiR Giżycko 08-09-26 D-1
3 e 3 1:37.138 KOŚKO Maksymilian UKS Juvenia Białystok 09-05-27 D-1
4 e 3 1:39.725 DOBROLIŃSKI Dominik GKŁ Olivia Gdańsk 07-11-22 D-2
1 e 4 1:27.466 ŁAMASZ Adam UKS Orlica Duszniki Zdrój 08-09-03 D-1
2 e 4 1:31.854 STEFANOWSKI Mateusz UKS Short Track MOSiR Giżycko 07-09-15 D-2
3 e 4 1:34.897 GÓRNICKI Piotr WMKS Olsztyn 07-08-04 D-2
4 e 4 1:37.723 ETEL Szymon UKS Szóstka Białystok 08-08-01 D-1
5 e 4 1:52.146 ZAKRZEWICZ Bartłomiej UKS Błyskawica Domaniewice 07-07-14 D-2

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 0.16392302513123 sekund